Aktuāli! Konsultācija par esošās mājas lapas uzlabošanu!

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu?

Vai jūs zinājāt to, ka WordPress ir vispopulārākā satura pārvaldības (CMS) sistēma pasaulē. Tā tika izveidota salīdzinoši nesen, 2003.gadā. Mūsdienās, WordPress izmanto vairāk nekā 74 miljoni mājas lapu īpašnieku visā pasaulē, bet jauni ieraksti mājas lapā tiek veikti ik sekundi.

WordPress mājas lapai nav ierobežojumu, to var izmantot gan individuālais komersants, blogeris, gan pasaulē plaši atpazīstamas korporācijas. Kādas ir WordPress mājas lapas priekšrocības? Kādēļ mājas lapas izstrādē priekšroku dot WordPress nevis citam satura pārvaldības rīkam? Šajā bloga rakstā esam apkopojuši svarīgākos iemeslus, kādēļ jūsu uzņēmumam ir ieteicams izstrādāt WordPress mājas lapu.

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu?

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.1

Atšķirībā no citām satura pārvaldības sistēmām, neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties izveidot blogu vai mājas lapu, ir ievērojami vienkāršāka. Ja jūs to nevēlaties, jums nav jāveic izmaiņas kodā, jums nav jālejuplādē un jākonfigurē satura pārvaldības sistēmas kods. WordPress piedāvā saviem lietotājiem jau izmantot jau gatavas pamatfunkcijas, piemēram, mājas lapas skatījumu skaitu vai komentāru pievienošanu.

Attēlu rezultāti vaicājumam “website elements”

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Mājas lapas elementi. 

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.2

Elastība. Elastība ir viena no galvenajām WordPress mājas lapas priekšrocībām. Neatkarīgi no tā, vai jūs esat blogeris vai populāras interneta vietnes īpašnieks, WordPress piedāvātie risinājumi (paplašinājumi u.c.) ir pielāgojami gandrīz jebkurai biznesa situācijai.

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.3

Draudzīgs meklētājprogrammām. Vai jūs zinājāt to, ka populārākajās meklētājprogrammās visaugstākās pozīcijas iegūst mājas lapas, kuras ir izstrādātas, izmantojot WordPress. Kādēļ? Šīs mājas lapas meklētājprogrammu robotiem ir ļoti vienkārši novērtēt. Vēl viens fakts, kādēļ Google daudz novērtē šīs mājas lapas – Google īpašnieks 2009.gadā izveidoja savu personīgo WordPress blogu.

Attēlu rezultāti vaicājumam “website google ranking”

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – mājas lapas reitinga veidošanas kritēriji. 

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.4

Mājas lapas drošība. Kopš WordPress ir kļuvis par vispopulārāko satura pārvaldības rīku, nenoliedzami tas ir kļuvis par vienu no iecienītākajiem hakeru uzbrukumu objektiem. Tieši šī iemesla dēļ WordPress mājas lapās nepārtraukti tiek uzlabota drošība, piedāvājot arvien jaunus mājas lapas aizsardzības risinājumus. Jūs, protams, tiekat aicināts ievērot arī dažādus preventīvos pasākumus, kas dod iespēju samazināt mājas lapas uzlaušanas riskus, piemēram, nelejuplādēt mājas lapas paplašinājumus no neuzticamām vietnēm vai avotiem. WordPress bija ieviesis automātiskos drošības atjauninājumus, tomēr pirms kāda laika tie tika atcelti.

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.5

Vienkāršāka mājas lapas pielāgošana. Jūs noteikti esat dzirdējis par gadījumiem, ka izstrādājot mājas lapu pie viena izstrādātāja, jūs pēc dažiem gadiem to nevarēsiet uzlabot pie kāda cita. Lai šo situāciju novērstu WordPress piedāvā iespēju izveidot ne tikai unikālu mājas lapu, bet arī izmantot jau gatavās veidnes, paplašinājumus un funkcionalitāti, lai izveidotu tādu mājas lapu, kādu vienmēr esat vēlējies.

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.6

WordPress lietošanas ērtums. Viena no WordPress satura vadības sistēmas priekšrocībām ir lietotāju vienkāršā apmācība un ērta izmantošana. Šī satura vadības sistēma ir lietotājam draudzīga, intuitīva un viegli apgūstama gandrīz ikvienam. Patiesībā jūs šo satura vadības sistēmu lietotāja līmenī varat apgūt dažu minūšu laikā. Ne velti WordPress pasaulē ir pazīstams ar saukli: “instalēšana un sagatavošana darbam 5 minūšu laikā”.

Attēlu rezultāti vaicājumam “good wordpress website examples”

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – WordPress mājas lapas piemērs. 

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.7

Pieejamais atbalsts lietotājiem. WordPress satura vadības sistēma lietotājiem piedāvā dažāda veida atbalstu mājas lapas lietošanā. Turklāt, jums palīdzēs ne tikai WordPress klientu atbalsta speciālisti, bet arī citi sistēmas lietotāji, kuri izmanto vienu no WordPress piedāvātajām iespējām – forumu.

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.8

Pielāgots mobilajām ierīcēm. Mūsdienās viens no veiksmīgas un kvalitatīvas mājas lapas svarīgākajiem pamatelementiem ir responsīvais dizains, kas dod iespēju mājas lapu pielāgot gan viedtālruņu, gan planšetdatoru, gan citu ierīču lietotājiem. Izvēloties WordPress kā satura vadības sistēmu, par mājas lapas responsivitāti jums vairs nebūs jāuztraucās. Jūs varat aizmirst par vairākām mājas lapas versijām!

Attēlu rezultāti vaicājumam “responsive design”

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Responsīvais dizains un tā pamatideja. 

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.9

Integrācija. Mūsdienās mājas lapa nav paredzēta tikai informatīvās funkcijas realizēšanai. Tās mērķis ir sniegt atbalstu klientu apkalpošanas speciālistiem, mārketinga un pārdošanas speciālistiem uzņēmuma stratēģisko mērķu īstenošanā. Atšķirībā no citam platformām, šajā satura vadības sistēmā jūs varat integrēt gan e-pasta mārketinga rīkus (piemēram, Aweber vai Mailchimp), gan citus jūsu uzņēmumam veiksmīgas darbības nodrošināšanai nepieciešamos rīkus.

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.10

Vienkārša mājas lapas pārvaldība. Ka jau tika minēts iepriekš, satura pārvaldības rīks WordPress nepārtraukti pilnveido drošības risinājumus. WordPress automātiski paziņo par pieejamajiem atjauninājumiem, kurus jūs vai izraudzītais mājas lapas uzturētājs var aktivizēt, lai nodrošinātu drošu un ērtu turpmāko mājas lapas darbību.

Attēlu rezultāti vaicājumam “wordpress”

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu – WordPress mājas lapas administrēšanas panelis. 

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.11

Neskaitāmi risinājumi e-komercijas jomā. iepriekš tika pieminēts tas, ka WordPress ir lielisks rīks blogeriem un populāru mājas lapu īpašniekiem, tomēr tas ir piemērots ar interneta veikalu veidošanai un pārvaldīšanai. lai izveidotu un pārvaldītu interneta veikalu, mājas lapā ir jāintegrē kāds no populārākajiem interneta veikala paplašinājumiem, kā arī tas jāpielāgo tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Attēlu rezultāti vaicājumam “e-commerce website”

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Interneta veikala piemērs. 

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.12

Jūs neesat piesaistīts tikai vienam mājas lapas uzturētājam jeb hostinga pakalpojumu sniedzējam. ja jūs neesat apmierināts ar jūsu mājas lapas hostinga pakalpojumu sniedzēju, jūs ļoti viegli, bez īpašiem mājas lapas darbības traucējumiem varat mājas lapas uzturēšanu uzticēt kādam citam vai izvēlēties kādu no bezmaksas pagaidu hostinga jeb mājas lapas uzturēšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.13

Bloga rakstu vai jaunumu ieplānošanas un “atliktās publicēšanas” iespējas. Jūs noteikti zināt par to, ka biznesa pārvaldība ir sarežģīta, īpaši uzsverot sarežģīto klientu piesaisti un klientu attiecību vadīšanu. Biznesa izaugsmes pamatā ir plānošana, tieši tādēļ WordPress piedāvā izveidot un ieplānot bloga rakstu, publikāciju vai citu svarīgu paziņojumu publicēšanu uzņēmuma mājas lapā jums nepieciešamā un potenciālajam klientam interesējošajā laikā. Ko tas nozīmē? Piemēram, jūs esat atklājis to, ka vislielākais mājas lapas apmeklētāju skaits ir trešdienās plkst. 21:00, līdz ar to, ziņu, publikāciju un bloga ierakstu publicēšanu varat ieplānot tieši šajā laika posmā.

Attēlu rezultāti vaicājumam “website content types”

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Mājas lapas satura iedalījums. 

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.14

Mājas lapas satura publicēšana ir tikai viena klikšķa jautājums. Jūsu izveidotā publikācija vai bloga raksts ir jāpublicē nekavējoties? Tūlītēja satura publicēšana nav nekāda problēma. Pēc mājas lapas satura izstrādes jūs to varat publicēt, noklikšķinot uz vajadzīgās ikonas. Turklāt, jūs varat izmantot kādu no mobilajām aplikācijām, kas dod iespēju saturu publicēt neatkarīgi no jūsu pašreizējās atrašanās vietas un satura izveidē izmantotās ierīces.

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.15

Mājas lapas pārvaldīšana. Bieži vien mājas lapas darbību nodrošina vairāki cilvēki vai iesaistītās puses. WordPress dod iespēju katrai no iesaistītajām pusēm piešķirt savu lomu un mājas lapas rediģēšanas tiesības. Jūs varat piešķirt šādas tiesības:

  • Super Admin – cilvēks, kuram ir pilnvērtīga piekļuve mājas lapas administrēšanai un rediģēšanai, ieskaitot jebkuru mājas lapas darbību nodrošinošo funkciju vai informāciju.
  • Admin – cilvēks, kuram ir pieeja visām administratīvajām funkcijām.
  • Editor – cilvēks, kurš var izveidot, rediģēt un pārvaldīt savus un citu lietotāju izveidotos ierakstus vai publikācijas.
  • Author – cilvēks, kurš var izveidot, rediģēt un pārvaldīt savus izveidotos bloga rakstus vai citu saturu.
  • Contributor – cilvēks, kurš var izveidot, rediģēt un pārvaldīt savus izveidotos bloga rakstus, bet nav tiesīgs tos publicēt.
  • Subscriber – cilvēks, kurš ir tiesīgs pārvaldīt savu profilu.

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.16

Universāla platforma. WordPress piedāvātā mājas lapas funkcionalitāte padara to par vienu no universālākajām satura pārvaldības sistēmām. Mājas lapas administrēšanas panelis (arī nepielāgotais) ir ļoti vienkāršs, jums nav nepieciešami papildus ieguldījumi platformas lietošanas pamatprincipu apgūšanā. Pats svarīgākais, jums nav jāiegulda laiks, kuru varat veltīt biznesa attīstīšanai un jaunu klientu piesaistei!

Attēlu rezultāti vaicājumam “website cms”

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Satura pārvaldības sistēmas. 

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.17

Atsauksmes. Viens no pirkuma lēmumu veicinošajiem faktoriem ir citu klientu atsauksmes par uzņēmumu, produktu un servisu, kas ir atrodamas uzņēmuma  mājas lapā. WordPress mājas lapā ir iespējams integrēt un izvietot jūsu klientu atsauksmes.

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Iemesls nr.18

Kopienas izveide. WordPress ir viens no satura pārvaldības rīkiem, kas dod iespēju apvienot līdzīgi domājošus indivīdus un organizācijas. Ja jūs vēlaties izveidot kādu interešu kopu, šis satura pārvaldības rīks ir tam vispiemērotākais.

Attēlu rezultāti vaicājumam “website development process”

Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu? – Mājas lapas izveides process.

Secinājums – Kādēļ izstrādāt WordPress mājas lapu?

WordPress risinājumu izstrādē un esošo risinājumu uzlabošanā piedalās labākie programmēšanas nozares speciālisti, eksperti. Jūs varat būt pārliecināts par to, ka satura pārvaldības platforma WordpPress attīstās līdz ar laiku un turpinās attīstīties, piedāvājot arvien jaunus risinājumus. Ne velti raksta uzskaitītie iemesli apliecina to, ka WordPress ir viena no labākajām satura pārvaldības platformām, jo gan jūsu uzņēmumam, gan potenciālajam klientam nodrošina iespējami labāko lietotāja pieredzi. WordPress var kļūt par jūsu uzņēmuma attīstības pamatu.


Lasīt vairāk: mājas lapu izstrāde


Rakstā izmantotais informācijas avots: 25 iemesli WordPress mājas lapas izstrādei


Saistītie raksti:

Kādēļ investēt jaunas mājas lapas izveidē?

Jautājumi, uz kuriem atbildēt pirms web dizaina izstrādes

Iedvesmojošs web dizains

Ko mājas lapas apmeklētāji vēlas redzēt uzņēmuma web lapā?

Kā dizains ietekmē pirkuma lēmuma pieņemšanu?

Kā web dizains ietekmē emocijas pirkuma lēmuma pieņemšanas procesā?

Vizuālās identitātes izstrādes pamats

Zīmola veidošanas stratēģija


Ir aktuāla mājas lapas izstrāde? Jautā, mēs palīdzēsim!