Jauni apmeklētāji

Tātad tu esi "uzbūvējis" un "palaidis apritē" sava uzņēmuma mājas lapu. Tagad tu nespēj vien sagaidīt, ka tavu mājas lapu apkārt gāzīs neskaitāmo lasītāju klikšķi uz visām web lapas sadaļām.

"Ja lapa ir izveidota, apmeklētāji taču nāks, vai ne?" Godīgi sakot, maz ticams!

Izstrādāt mājas lapu būtībā ir vieglākā daļa. Taču lapas reklamēšana, uzticamības veidošana un pozīciju nostiprināšana no tevis prasa ieguldīt daudz vairāk kreativitātes un pacietības. Atrast veidus, kā izcelt sava uzņēmuma mājas lapu starp konkurentiem ir nopietns uzdevums.

Mājas lapas izstrāde un atpazīstamības veidošana

Tādēļ aplūko 10 iedarbīgus un radošus paņēmienus, ar kuru palīdzību veicināsi mājas lapas atpazīstamību internetā.

1. Piedāvā cilvēkiem iegūt īpašumā sava uzņēmuma radīto e-žurnālu (e-zine).

Bieži vien uzņēmumi izstrādā, piemēram, ikgadējo žurnālu, kurā raksta par noderīgiem tematiem attiecīgajā nozarē (temati, kas ir svarīgi taviem klientiem).o Klients šādā veidā apzināsies, ka sadarbojoties ar tavu uzņēmumu viņš iegūst noderīgu bezmaksas informāciju.

2. Piedāvā bezmaksas ielādējamu produktu katalogu.

Ja mājas lapas apmeklētājam būs iespēja lejuplādēt ērti pārredzamu un skaidru produktu aprakstu, kā arī cenu salīdzinājumu, tas neapšaubāmi veicinās viņu uzticību tavam uzņēmumam.

3. Veido bezmaksas biznesa nozares web seminārus.

Tādā veidā tu stiprini tiešās komunikācijas saites ar savu auditoriju. Ar semināru palīdzību iespējams celt sava uzņēmuma profesionālo tēlu - ja izglīto pārējos par kādu jautājumu, tie sāks uztvert tevi kā nozares ekspertu.

4. Balvas jaunajiem un esošajiem mājas lapas apmeklētājiem.

Konkursi un balvas vienmēr piesaista jaunus lasītājus, taču neviens nav jāapdāvina ar jaunu Ferrari. pietiks ar noderīgām balvām, kas ir saistītas ar tavu biznesa nozari. Konkursa balvai vari pievienot, piemērām, T-kreklu ar savas firmas logo, kas ietverts aci piesaistošā dizainā. Uzvarētājs būs viena staigājoša reklāma.

5. Atbildi uz potencialo klientu jautājumiem.

Sniedz bezmaksas konsultācijas cilvēkiem, kuriem ir kādi jautājumi par tava uzņēmuma produktu vai pakalpojumiem. Tas liks klientiem justies svarīgiem. Tavs uzņēmums parādīs simtsprocentīgu "mums rūp mūsu klienti" attieksmi.

6. Veido virtuālās kopienas jeb "online klubus".

Cilvēkiem tīk piederēt kādai noteiktai grupai. Tu vari norādīt, ka kluba biedriem tiek piedāvāti izdevīgāki pakalpojuma vai preču iegādes varianti. Varbūt norādi, ka kluba biedriem ir iespēja pirmajiem iegūt kādu retu un nepieejamu produktu.

7. Izcel savu uzņēmumu sociālajos medijos.

Lielisks veids, kā klienti var nojaust par tavas uzņēmuma mājas lapas eksistenci ir sociālie mediji. Dalies ar savu saturu un idejām Twitter, Facebook vai Draugiem.lv. Neaizmirsti izveidot sociālās ikonas arī savā mājas lapā.

8. Izvieto klientu atsauksmes.

Izvieto lapā (papildus arī sociālajos medijos) esošo klientu atsauksmes par tava uzņēmuma pakalpojumu un produktu kvalitāti. Cilvēks vairāk ticēs cilvēku personīgajam viedoklim, nekā klišejiskiem reklāmas tekstiem.

9. Uzmanību piesaistošs saturs mājas lapā.

Aci piesaistošs saturs ir svarīgs, lai "noķertu" interneta lasītāju uzmanību. Veido viegli saprotamus grafikus, kas saskaņoti ar tavu mājas lapas stilu, nevis paņemta pirmā sagatave Excelī. Tas parāda profesionalitāti.

Neaizmirsīsim arī video. Video vienā minūtē tu vari parādīt teju vai visu sava uzņēmuma būtību. Parādi, ka tev ir svarīgs klientu laiks.

10. Tavi kontakti.

Izvieto sava uzņēmuma kontaktus redzamā vietā. Gan mājas lapā, gan sociālajos medijos, gan dažādos bukletos. Ja klients ātri var atrast, kā kontaktēties ar tavu uzņēmumu, viņš noteikti ātri vien tev piezvanīs.

Izmanto kādu no šīm 10 pieejām, lai padarītu savu mājas lapu pamanāmu interneta vidē. Kļūsti redzams un veiksmīgs uzņēmējs internetā!


Lasīt vairāk: Klientu piesaiste

Rakstā izmantotā informācija: 10 veidi, kā piesaistīt klientus savi mājas lapai

10 veidi, kā uzlabot savu atpazīstamību internetā


ir aktuāla Mājas lapu izstrāde? Vēlies uzzināt vairāk par mājas lapas nozīmi jaunu klientu piesaistē? Jautā, mēs palīdzēsim!