MOBILAS_APLIKACIJAS_BALSS_KONVERTESANAI.jpg

Ir izgudrotas tūkstošiem aplikācijas, kuras ikdienā dod iespēju meklēt nepieciešamo informāciju, rakstīt e-pastus, veidot pierakstus un veikt Jūsu viedtālruņa uzlabojumus. Bet dažiem cilvēkiem mazā viedtālruņa klaviatūra un skārienjūtīgais ekrāns šķiet ierobežojošs un sarežģīti izmantojams.

Ja Jums ir grūtības saskatīt mazos uzrakstus skārienjūtīgajā ekrānā, Jums nepiemīt veikla pirkstu koordinācija vai Jums vienkārši patīk domāt nevis klusumā, bet skaļi, tad var droši apgalvot, ka Jūsu ieguvumi būs lielāki izmantojot rīkus, kuri dod iespēju ierunāto pārveidot rakstītā tekstā. Šķiet vilinoši? Vai spējat iedomāties, kas notiktu, ja e-pastus Jūs varētu ierunāt un aizsūtīt?

1.Mobilā aplikācija Dragon Dictation

Šai aplikācijai ir pieejama tikai viena poga, no tā izriet, ka tā ir vienkārša izmantošanai. Dragon Dictation rīkojas mierīgi. Teksts ekrānā parādās pēc diktēšanas beigām, tādēļ tas aizņems nedaudz ilgāku laiku. bet, brīdī, kad runa pāries plūstošā ritmā, Jūs, vienā no 30 pieejamajām valodām varēsiet izveidot garus e-pastus un citus dokumentus.

Dragon Dictation logo.

Pēc tam, kad aplikācija ir pārrakstījusi Jūsu runu, Jūs varat to nosūtīt e-pastā vai nokopēt un pārsūtīt izmantošanai citās aplikācijās. Ir iespējams izveidot tiešu ierakstu Facebook vai Twitter, vai saglabāt tekstu tā vēlākai izmantošanai. Aplikācija bezmaksas ir pieejama iPhone un iPad, tās darbības nodrošināšanai ir nepieciešams interneta pieslēgums.

2. Evernote mobile app

Aplikācija tika izveidota ar nolūku palīdzēt saglabāt neordināras idejas un iedvesmas pēdas. Jūs varat izmantot aplikāciju, lai ierakstītu audio pierakstus, piemēram, lekcijas, satikšanās, bet pašlaik ir iespējota funkcija, kas dod iespēju šos ierakstus pārveidot teksta formātā.

Pretēji Dragon Dictation, Evernote saglabā gan audio ierakstus, gan izveidoto teksta failu, tādējādi ir iespējams daudz vienkāršāk izmantot aplikācijas sniegto iespēju ierakstu atrašanā.

Mobilā aplikācija biznesam - Evernote.

Aplikāciju var uzskatīt par parocīgu rīku, lai katras dienas beigas ierakstītu Jūsu atziņas, iespaidus vai dienas atskaiti. Pasakiet visu, ko vēlaties, bet vēlāk to visu sarindojiet pēc ieraksta datuma. Aplikācija ir bezmaksas, bet tā, kā Evernote izmanto Google Android teksta pārrakstīšanas servisu, arī šīs aplikācijas izmantošana ir iespējama tikai izmantojot interneta pieslēgumu.

3. Voice Assistant

Šai nesen pārveidotajai aplikācijai ir iespējota ātrā piekļuve, tādējādi ērtāku un ātrāku padarot rakstu ievietošanu Facebook, Twitter vai e-pastā. Izvēlieties Jums piemērotāko opciju un Voice Assistant izdarīs visas pārejās nepieciešamās darbības bez papildus klikšķiem.

Izmantojiet auto kopēšanas iespējas, lai pārsūtītu gatavo rezultātu citās aplikācijās, piemēram, Google Search, Youtube, Evernoteor Pages. Ir iespējams ierakstīto tekstu nosūtīt bezvadu printerim.

Voice asisstant biznesa aplikācija.

Voice Assistant izmanto inteliģento runas atpazīšanas funkciju, tādējādi tas tiek atjaunots līdz ar katru nākamo lietošanas reizi.  Aplikācijā ir iespējota gramatikas korektēšana un teksta labošana ekrānā, izmantojot piedāvātos korekcijas variantus

Tomēr atšķirībā no iepriekšējām divām aplikācijām, šī aplikācija nav pieejama bezmaksas, turklāt līdzīgi kā Dragons Dictation aplikācija ir pieejama iPad un iPhone lietotājiem.

Secinājums

Tehnoloģiju attīstības rezultātā tiek piedāvāti arvien jauni tehnoloģiskie risinājumi. Kādēļ tērēt savu dārgo laiku bezjēdzīgi garu e-pastu rakstīšanā, ja to rakstīšanas laiku ir iespējams samazināt vismaz uz pusi? Aplikācijas Dragon Dictation, Evernote un Voice Assistant dod iespēju ierunāt un pārveidot runu rakstītā tekstā, galvenais uzdevums ir izvēlēties savām vajadzībām nepieciešamāko aplikāciju.


Saistītie raksti:

Kā motivēt savus darbiniekus

Kas ir emocionālais dizains?

Padomi, kas jāņem vērā izvēloties mājas lapas izstrādātāju


Lasīt vairāk: padomi biznesam


 Rakstā izmantotais informācijas avots: 3 mobilās aplikācijas balss ierakstu konvertēšanai.


Radušies papildus jautājumi par mobilo aplikāciju izstrādi? Vēlies uzzināt vairāk par mobilo aplikāciju izmantošanu? Jautā, mēs palīdzēsim!