3_fakti_interneta_bizness.png

Mūsdienās arvien vairāk un vairāk cilvēku apdomā iespēju uzsākt savu interneta biznesu, tā mērķis ir iegūt laika plānošanas brīvību un finansiālo neatkarību. Kamēr uzņēmuma vadīšana liek sasparoties pieņemot arvien jaunus un jaunus izaicinājumus, piedāvājam ielūkoties nozīmīgos faktos, kuri Jums dos iespēju izprast interneta biznesa būtību.

Uzsākt ir interneta biznesu ir sarežģīti

Daudzi no mums uzskata, ka veiksmīga uzņēmuma galvenā panākumu atslēga ir pareizā ideja. Diemžēl, ar to nepietiek.  Ideja sastāda tikai 1% no tā, kas ir nepieciešams potenciāli veiksmīga biznesa izveidošanai. Pārējie 99% sevī ietver darbu ar dažādiem rīkiem un uzņēmuma idejām. Ir jāsaprot, ka tikai ar vienu unikālu, neatkārtojamu un neparastu ideju nepietiks, būs sagaidāmi gan kāpumi, gan kritumi, līdz kamēr uzņēmuma darbība nostabilizēsies.

Uzņēmuma vadītāja saspringtā diena

Vairākums jauno uzņēmēju atbildot uz jautājumu par to, kāpēc viņi uzsāka savu biznesu, atbildēja, ka tā ir iespēja atbrīvoties no saspringtā darba grafika. Pieņemot par patiesību faktu, ka iespēja būt sev par priekšnieku atbrīvos Jūs no pienākumiem ir maldinoša un uzskatāma par kļūdainu. Bizness ietver sevī atbildību ne tikai par laika plānošanu, bet arī par produkta kvalitāti.

bizness_diena.jpg
Biznesa uzsākšana.

Interneta bizness -  darbs 24h diennaktī

Viena no galvenajām interneta biznesa priekšrocībām ir iespēja strādāt no jebkuras vietas, kurā ir atrodams interneta pieslēgums, tomēr tam ir arī savas ēnas puses - Jums vienmēr jābūt sasniedzamam.

pulkstenis_bizness.jpg

Darba laiks e-biznesā.

Jāatceras, ka cilvēku vēlme ar Jums kontaktēties nebūs atkarīga no diennakts laika vai nedēļas dienas. Par neiespējamo misiju tiks uzskatīta iespēja izslēgt datoru, planšetdatoru un mobilo telefonu ar mērķi izbaudīt dzīvi. Neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas internets Jūs piesaistīs Jūsu uzņēmumam.

Secinājums

Lai arī interneta biznesa uzsākšana šķiet vilinoša ar iespēju pašam regulēt savu darba laiku, iegūt neatkarību, tomēr jāsecina, ka tam piemīt arī daudzi trūkumi - ir jāspēj radīt un attīstīt veiksmīga biznesa ideja, kura būs jāattīsta 24h dienā, 7 dienas nedēļā turpmāko tās pastāvēšanas laiku.


Saistītie raksti:

Interneta veikals ar spēcīgu SEO

Kā izveidot interneta apģērbu veikalu?

Vārdi, kas garantē izgāšanos


Lasīt vairāk: padomi biznesam


 Rakstā izmantotais informācijas avots: 4 patiesības par interneta biznesu.


Esi gatavs izaicinājumiem? Vēlies izveidot mājas lapu interneta biznesam? Jautā, mēs palīdzēsim!