padomi_interneta_bizness.jpg

Interneta bizness zeļ un plaukst, tādēļ šis ir uzskatāms piemērotu laiku interneta biznesa izveidei vai iegādei. Biznesa iegāde šķiet pievilcīga, jo lielu darbu ar formalitātēm jau ir veicis iepriekšējais īpašnieks. Tas nozīmē, ka Jums nav jāpavada garas stundas biznesa modeļa izstrādei un ieviešanai, Jūsu galvenās rūpes ir saistītas ar peļņas palielināšanu un biznesa attīstīšanu.

Protams, ir jāņem vērā Jūsu līdzšinējā pieredze un prasmes. Ja uzņēmējdarbībā esat iesācējs, tad biznesa iegāde un vadīšana ir uzskatāma par īpaši vērtīgu pieredzi. Tomēr, ja Jūs esat izlēmis par labu interneta biznesa iegādei, fokusēšanās uz iespējamajiem tā iegādes veidiem ir būtiska.

Ir dabiski, ka Jums rodas jautājums par to, kur meklēt šādu interneta biznesu, tas ir patiesi liels izaicinājums, tādēļ zemāk ir aplūkojami četri iespējamie šīs atbildes varianti.

Tiešā e-biznesa iegāde

Tā būtu noderīga pieeja meklēt patstāvīgi, bet tikai tad, ja Jūs zināt, ko tieši Jūs meklējat un vēlaties. Protams, Jums būs jāiziet cauri daudziem meklēšanas kanāliem, jāsagatavo biznesa plāns, kas apliecinās Jūsu spēju vadīt biznesu, kā arī, tieši vai pastarpināti, jāsazinās ar uzņēmuma īpašnieku. Ir jāizstrādā rīcības plāns, jāveic priekšizpēte - par uzņēmuma darbību, mājas lapas aktivitāti un uzņēmuma vērtību. Sarunas laikā ar īpašnieku neaizmirstiet uzsvērt to, ka Jūsu nodomi iegādāties Jūsu izvēlēto uzņēmumu ir nopietni.

Interneta veikala iegāde.

Tiešsaistes tirgus

Pieprasījums veido piedāvājumu. Mūsdienās ir līdzvērtīgs skaits gan īpašnieku, kuri vēlas pārdot savu interneta biznesu, gan to cilvēku skaits, kuri vēlas iegādāties un vadīt jau attīstītu uzņēmumu. Šajā gadījumā, atšķirībā no pirmā iespējamā varianta, ir iespējams lūgt papildus informāciju par uzņēmumu, jo abas iesaistītās puses ir vienlīdz ieinteresētas darījuma būtībā. Tomēr galvenais ieteikums ir neapjukt un izvēlēties nevis pirmo, bet gan piemērotāko tiešsaistes vidi interneta biznesa iegādei.

Izsoļu lapas biznesa iegādei

Galvenā atšķirība starp tiešsaistes tirgu un izsoļu lapu ir pircēja iespēja pašam noteikt sākuma cenu par interneta biznesu. Tomēr, pieņemot lēmumu par labu biznesa meklēšanai izsoļu lapās ir jārēķinās ar risku, ka norādītā informācija nav patiesa vai izvēlētā izsoļu lapa nav oficiāli reģistrēta. Atceraties, ka šajā gadījumā, cīņā par uzņēmumu iesaistoties, piemēram, uzņēmuma pārstāvim, ir iespējams mākslīgi palielināt uzņēmuma vērtību. Izsoļu lapas ir ieteicams izvēlēties tikai tādā gadījumā, ja Jūs esat pieredzējis uzņēmumu pircējs.

Izsoļu lapas.

Mājas lapu brokeri

Līdzīgi kā apdrošināšanas brokeriem arī mājas lapu brokeriem ir pieredze interneta biznesu pārdošanā, zināmi rīki, uzkrātas zināšanas un nepieciešamais kontaktu loks. Brokeris izvēlēsies Jūsu vēlmēm atbilstošu, leģitīmu un stabilus ienākumus nesošu interneta biznesu, ietverot visus faktorus, kuri Jums kā klientam ir svarīgi.

Pircējam tiek atvieglots iegādes process. Jūs iegūsiet pārliecību par sagaidāmo rezultātu, jo brokera interesēs ir atrast Jums piemērotāko risinājumu. Kādēļ? Samaksa brokerim tiek veikta no pirmās iegūtās uzņēmuma peļņas. Tā, kā interneta brokeru pakalpojumi ir salīdzinoši jauna niša, arī brokera izvēlei ir jāpievēršas ar zināmu piesardzību.

Secinājums

Ja Jūs vēlaties iegadāties interneta biznesu, kurš jau kādu laika posmu veiksmīgi darbojas, Jums ir jāizvērtē viena no četrām piedāvātajām iespējām un jāizvēlas visatbilstošākā Jūsu zināšanām un pieredzei.


Saistītie raksti:

Vārdi, kas garantē izgāšanos

Kā likt biznesam izskatīties iespaidīgākam

Izvairies no 10 biznesa kļūdām


Lasīt vairāk: Interneta veikals


 Rakstā izmantotais informācijas avots: Kur meklēt interneta biznesu iegādei


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzlabot interneta biznesa dizainu? Jautā, mēs palīdzēsim!