Mājas lapas atjaunošana

Būsim atklāti: Vai tas web dizains, kurš tika izveidots pirms pieciem gadiem, vēl aizvien ir tikpat pievilcīgs? Zemāk minēti piecas pamatpazīmes, kuras liecina, ka pienācis laiks savu mājas lapu pārveidot.

Jauns un pievilcīgs mājas lapas domēns

Šis punkts pat īsti nav jāpaskaidro. Jums jāizanalizē, vai esošais domēns norāda uz uzņēmuma specifiku, vai to ir viegli atcerēties un vai vairāki vārdi kopā ņemot nerada kaut kāda veida neskaidrības. Kas gan labāk pauž mājas lapas dizaina nomaiņu, kā visa dizaina nosaukuma maiņa?

SEO nedraudzīga mājas lapa

Cik dažāds ir tavas mājas lapas saturs? Vai tava lapa ir pielīdzināma statiskai un garlaicīgai brošūrai, kura parasti neievērota mētājas kādā uzgaidāmajā telpā? Ja tā, tad nepieciešams izstrādāt tādu saturu, kurš būs interesants ,gan lasītājiem, gan to būs daudz vienkāršāk atrast lielajos interneta meklētājos. Jo dažādāks saturs, jo vairāk meklējuma rezultāti uzrādīsies Google. Un tas nozīmē, ka vairāk apmeklētāju apskatīs tavu mājas lapu. Padomā par to!

Mājas lapas izskats graužas acīs

Mājas lapas dizains, kurš bija moderns 2006. gadā, noteikti neiemieso web modes esenci tagad. Ja mājas lapai sagādā grūtības ielādēt un attēlot dažādus grafiskos elementus - bildes, fotogrāfijas, utt., varbūt pienācis izveidot mājas lapas dizainu, kurš vizuālajiem materiāliem būtu draudzīgāks?

Web dizains nav draudzīgs lietošanai no citām ierīcēm

Mobilais internets sastāda 12% no visas globālā tīmekļa plūsmas un arvien turpina palielināties. Nav jābūt Nostradamusam, lai izsecinātu, kas gaidāms nākotnē. Protams ir dažas interneta dizaina tēmas, kuras atbalsta mobilās ierīces, bet varbūt tomēr nebūtu pienācis laiks veidot responsīvā dizaina mājas lapu?

Mājas lapa izskatās vāja konkurentu priekšā

Lai vislabāk saprastu, vai Jūsu mājas lapa jāpārstrādā, nostādiet to blakus sava biznesa konkurentam. Vai konkurentam mājas lapa ir modernāka, funkcionālāka un pielāgotāka auditorijas vajadzībām? Ja atbilde ir apstiprinoša, mainiet uzņēmuma mājas lapu un izcīniet savu vietu biznesa nozarē.

Cerams, ka šie faktori Tev palīdzēja noskaidrot, vai tieši tavam uzņēmumam pašreiz ir nepieciešama mājas lapas izstrāde. 


Lasīt vairāk: Mājas lapu izstrāde

Rakstā izmantotā informācija: Pieci iemesli pārveidot savu mājas lapu


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par mājas lapas izstrādes iespējām? Jautā, mēs palīdzēsim!