VIDEO-APLIKACIJAS.jpg

Ja Jūs esat Windows viedtālruņa lietotājs, video veidotājs vai filmu entuziasts, šis raksts apkopos 5 noderīgākās aplikācijas, kuras paredzētas Windows Phone. Apkopotās aplikācijas dod iespēju iegūt un labot video, straumēt tiešsaistes raidījumus un filmas, kā arī radīt kinematogrāfijas darbus savā viedtālrunī.

Mobilā aplikācija GoPro

GoPro ir pārnēsājama kamera, kas paredzēta video uzņemšanai no cilvēku skata punkta. Īpaši paredzēta ekstrēmo sporta veidu cienītājiem, kuriem, izmantojot Windows Phone, ir iespējams iegūto video publicēt tādos sociālajos tīklos kā Facebook, Twitter, un Instagram.

Attēlu rezultāti vaicājumam “gopro app illustration”

GoPro

Mobilā aplikācija Vyclone

Vyclone dod iespēju veidot video no dažādiem skata punktiem. Ir iespējams vienlaicīgi, kopā ar draugiem, uzņemt video no dažādiem skata punktiem. Ielādējot visus video aplikācijā, ir iespējams tos apvienot vienā. Tāpat ir iespējota video rediģēšanas un miksēšanas iespēja. Šī aplikācija ir pieejama arī iPhone un Android lietotājiem.

Mobilā aplikācija Video Turner

Video Turner ir salīdzinoši jauna aplikācija, kuru ir izveidojis  Microsoft Mobile. Aplikācijai ir iespējotas plašas rediģēšanas iespējas, sākot no video apgriešanas, beidzot ar rotāciju. Lai izmantotu šo aplikāciju ir nepieciešama operētājsistēma Windows 8.1.

Mobilā aplikācija Cinemagraph

Cinemagraph ir aplikācija, kas tiešā nozīmē atdzīvina Jūsu fotogrāfijas. Aplikācija dod iespēju iegūto rezultātu publicēt visiem zināmajā un kustīgajā GIF formātā.

  

Cinemagraph

Mobilā aplikācija Movie Maker

Movie Maker ir aplikācija, kura ietver visus nepieciešamos rīkus video izveidei un rediģēšanai. Aplikācija dod iespēju kombinēt video, pievienot attēlus, pievienot pārejas efektus. Jaunākajās aplikācijas versijās ir iespējota iespēja iegūtos video augšupielādēt Youtube vai Instagram.

Secinājums

Mobilo aplikāciju daudzveidība dod iespēju izmantot tehnoloģiju priekšrocības sev vēlamā laikā neatkarīgi no atrašanās vietas. Līdzīgi kā attēlu rediģēšanas aplikācijas, arī video aplikācijas dod iespēju izbaudīt radošās iedvesmas brīvību.


Rakstā izmantotais informācijas avots: 10 mobilās aplikācijas Windows Phone


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par Mājas lapu izstrāde? Jautā, mēs palīdzēsim!