Mājas lapas

Kā kāds gudrs, bet aizmirsts cilvēks reiz ir norādījis, ka jebkura grāmata, kura nav izlasīta ir jauna grāmata. Ar mājas lapām ir gluži tāpat.

Interneta portāla TIME Tech sadaļā publicēts ikgadējais saraksta ar 50 iemīļotākajām un labākajām mājas lapām. Šī saraksta mērķis ir izplatīt ziņu par šīm jaunajām, interesantajām un noderīgajām mājas lapām, kuras līdz šim, iespējams, nav guvušas lielu atpazīstamību.

Pāris mājas lapu piemēri

Upworthy mājas lapa

Upworthy mājas lapa balstās uz dalīšanās spēku internetā (Sharing is caring). Mājas lapa ar vienkāršu dizainu, bet piesaistošiem ierakstu virsrakstiem. Mājas lapā tiek publicēti spēcīga rakstura saturs, kuru tā vien gribas izplatīt tālāk.

ChartGirl mājas lapa

ChartGirl ir interesanta mājas lapa, kur melnbaltu infografiku veidā tiek apkopota dažāda veida informācija. Piemēram, slavenību karjeras, izteicieni, dažādu notikumu analīze un skandāli.

This Is My Jam mājas lapa

This Is My Jam mājas lapa ir noderīgs portāls visiem mūzikas mīļotājiem. Tie , kuri vēlas uzzināt , kādu mūziku klausās tavi sociālie draugi, var pārtraukt rakņāties cauri vairākām Facebook profila lapām. This Is My Jam lapā iespējams ātri atrast savu draugu mūzikas gaumi.

Eventbrite mājas lapa

Ja tev ikdienā jārīko dažāda veida pasākumi sākot no grāmatu kluba kopā sanākšanas līdz iespaidīgam koncertam, tev noteikti noderēs Eventbride. Te vienkopus iespējams norādīt notikuma aprakstu un iegādāties pasākuma biļetes.

Curious.com mājas lapa

Curious.com ir mājas lapa ir piemērota ļautiņiem, kuri ik dienas vēlas izmēģināt ko jaunu, bet nezina kā. Šajā portāla apkopotas vairākas noderīgas pamācības.

Pilns mājas lapu saraksts: 50 labākās mājas lapas 2013. gadā


Saistītie raksti:

Iedvesmojoši mājas lapas dizaina piemēri

Šveices nazis web dizaineru ikdienai

HTML5 špikerlapas


Lasīt vairāk: Noderīgi interneta resursi

Rakstā izmantotais informācijas avots: 50 labākās mājas lapas 2013. gadā


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par mājas lapas izstrādes iespējām? Jautā, mēs palīdzēsim!