responsvs_interneta_veikals

Lai izstrādātu veiksmīgu un populāru interneta veikalu nepietiek tikai ar skaistu un acij tīkamu web dizainu. Mūsdienās interneta veikalam, tāpat kā jebkurai cita veida mājas lapai, nepieciešams atbilst atšķirīgajiem interneta pārlūkošanas ierīču tehniskajiem parametriem. Proti, interneta pārdošanas platformai jābūt pieskaņotai jebkurai ierīcei, lai iepirkšanās pieredze nemazinātos ne datora, ne viedtālruņa, ne planšetdatora lietotājam.

Interneta veikala izstrāde

Tātad patīkamu iepirkšanās pieredzi spēs nodrošināt vizuāli pievilcīgs dizains mijoties ar responsīvā web dizaina īpašībām. Interneta veikalam jābūt izstrādātam pēc responsīvā web dizaina parauga, lai pircējs no jebkuras ierīces spētu iekārot konkrētu interneta veikala preci.

Aplūko labākos responsīvā web dizaina interneta veikalus, kuru vizuālās un tehniskās iespējas piesaista bagātīgu pircēju loku.

1. Skinny Ties interneta veikals

Šis interneta veikals piedāvā neticami patīkamu iepirkšanās pieredzi, vienalga vai aplūkojat preces no datora vai iPhone viedtālruņa. Aplūkojot šo mājas lapu, redzams, ka izstrādātāji jau mājas lapas veidošanas aizsākumā domājuši par viedtālruņiem pielāgotu mājas lapas dizainu. Mājas lapas elementi ir draudzīgi ekrānu pieskārieniem un tie visi ir viegli nolasāmi no jebkuras interneta pārlūkošanas ierīces.

10 Awesome Examples of Ecommerce Sites Using Responsive Web Design image skinny ties rwd

Aplūkot mājas lapu

2. Folksy e-veikala piemērs

Folksy interneta veikals koncentrējas uz pašdarinātu mājas priekšmetu pārdošanu. Lieliski, ka šajā mājas lapā tiek izmantots responsīvais web dizains, jo daudzi interneta lietotāji, kuri aplūko šīs preces visbiežāk lieto tādus sociālos portālus kā Pinterest no mobilajiem telefoniem. Ar responsīvā web dizaina palīdzību potenciālajiem pircējiem ir vieglāk dalīties ar mājas lapas produktu informāciju sociālajos medijos no jebkādas ierīces. Tas, savukārt, palielina interneta veikala apmeklētāju statistiku.

10 Awesome Examples of Ecommerce Sites Using Responsive Web Design image folksy rwd

Aplūkot mājas lapu

3. United Pixel Workers izstrādātais e-veikals

United Pixel Workers ir kompānija, kura pārdod T-kreklus un dažādus aksesuārus. Interneta veikals ir viegli nolasāms un pārskatāms no jebkuras ierīces. Preču attēli, pirkšanas grozs un pasūtīšanas formas ir viegli saskatāmas pat uz maziem ekrāniem.

10 Awesome Examples of Ecommerce Sites Using Responsive Web Design image united pixel rwd

Aplūkot mājas lapu

4. Tommy Hilfiger izveidotais interneta veikals

Protams, diezgan pārsteidzoši atrast pazīstamu zīmolu mājas lapas izmantojam responsīvo web dizainu, jo parasti lielās firmas šādus jauninājumus ievieš ļoti piesardzīgi. Uzņēmumiem, kuriem ir plašs preču klāsts un, kuri jau ir nostiprinājuši savas interneta veikala popularitātes pozīcijas, responsīvā web dizaina ieviešana ir liels izaicinājums. Taču laiks rit un interneta iepirkšanās prasības mainās. Šķiet, ka Tommy Hilfiger kompānija ir veikusi tikai uzlabojumus, pārveidojot interneta veikalu pēc responsīvā web dizaina parauga.

10 Awesome Examples of Ecommerce Sites Using Responsive Web Design image tommy rwd

Aplūkot mājas lapu

5. Currys interneta veikals

Šī Lielbritānijas elektropreču pārdošanas platforma ir vienkārši brīnišķīgi un ļoti saprotami izstrādāta. Responsīvais web dizains ir tikai un vienīgi devis pievienoto vērtību katram jaunam šīs mājas lapas apmeklētājam. Šis interneta veikala paraugs ir vērā ņemams, jo tas uzskatāmi parāda, ka arī uzņēmēji, kuri izplata plašu produkcijas klāstu, var uzskatāmi savas preces parādīt arī responsīva web dizaina mājas lapā.

Lielās navigācijas pogas ir piemērotas lietošanai no dažādām "touchscreen" ierīcēm, kā arī meklēšanas logs ir ļoti saskatāms, lai jebkurš pircējs ērti un ātri varētu atrast kāroto produktu.

10 Awesome Examples of Ecommerce Sites Using Responsive Web Design image currys rwd

Aplūkot mājas lapu

6. A Book Apart izveidotais interneta veikals

The A Book Apart veikala skatlogam līdzīgais izskats nezaudē kvalitāti jebkurā interneta pārlūkošanas ierīcē. Šis interneta veikala paraugs parāda augstāko kvalitāti gan aplūkojot to datorā, gan mobilajā telefonā.

10 Awesome Examples of Ecommerce Sites Using Responsive Web Design image book apart rwd

Aplūkot mājas lapu

7. Nuts.com interneta veikala piemērs

Vēl viens mazais preču izplatītājs, kurš ar responsīvo web dizainu popularitātes ziņā izvirzījies krietni vien priekšā lielākiem konkurentiem. Šis varbūt nav pats pievilcīgākais web dizains, tomēr tas ir ļoti sekmīgs funkcionalitātes ziņā, kas pircējam ir būtiskākais no veiksmīgas iepirkšanās faktoriem.

10 Awesome Examples of Ecommerce Sites Using Responsive Web Design image nuts com rwd

Aplūkot mājas lapu

8. Burton interneta veikals

Burton interneta veikals saviem patērētājiem piedāvā kvalitatīvas ziemas aktivitāšu preces. Šī interneta veikala izstrādātāji jau sākotnēji domāja par planšetdatoru un viedtālruņu lietotājiem. Interneta veikala izstrādātāji ar responsīvā web dizaina palīdzību devuši pircējiem iespēju aplūkot un izvēlēties preces, tik ticamā un ērtā veidā it kā tie atrastos īstā veikalā.

10 Awesome Examples of Ecommerce Sites Using Responsive Web Design image burton rwd

Aplūkot mājas lapu

9. Cocosa e-veikals

Cocosa ir reģistrētu lietotāju iepirkšanās platforma. Tu droši vien zini vairākas mājas lapas, no kurām saņem ikdienas ziņojumus par izdevīgākajiem pirkumiem? Taču ir gaužām neērti pārlūkot šos piedāvājumus no mobilajām ierīcēm. Tādēļ Cocosa šo problēmu ir atrisinājuši ar responsīvā web dizaina palīdzību. Viss ir ērti aplūkojams no jebkuras ierīces un nav nepieciešamības lejuplādēt speciālas aplikācijas, lai aplūkotu izdevīgākos interneta veikala piedāvājumus.

10 Awesome Examples of Ecommerce Sites Using Responsive Web Design image cocosa rwd

Aplūkot mājas lapu

10. Visual Supply Co izveidotais interneta veikals

Visual Supply Co. interneta veikalam ir skaidrs, tiešs un viegli pārskatām piedāvāto produktu klāsts. Mājas lapas dizains sastāv no tīrām līnijām un uzkrītošām "Pirkt" un "Pievienot grozam" pogām.

10 Awesome Examples of Ecommerce Sites Using Responsive Web Design image visual supply rwd

Aplūkot mājas lapu

Responsīvais web dizains ir vienīgais pavisam drošais veids, lai nodrošinātu pircējiem patīkamu iepirkšanos no jebkuras interneta pārlūkošanas ierīces. Tas ir ļoti nepieciešams, lai palielinātu preču pārdošanas statistiku. Nav iespējams zināt, kad un, no kuras ierīces pircējs iegādāsies kārotu preci, tādēļ jau savlaicīgi jāparūpējas, lai prece izskatās iekārojama gan uz viedtālruņa, gan planšetdatora, gan parastā datora.


Saistītie raksti:

Izstrādā brīnišķīgu un veiksmīgu interneta veikalu!

Padomi veidojot pārliecinošu interneta veikalu

Kā izveidot interneta apģērbu veikalu?


Lasīt vairāk: Interneta veikals

Rakstā izmantotais informācijas avots: 10 lieliski interneta veikala piemēri ar responsīvo web dizainu


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par responsīvā dizaina izmantošanu interneta veikala izstrādē? Jautā, mēs palīdzēsim!