Foursquare

Foursquare arvien vairāk pievērš uzmanību biznesa aplikāciju izstrādei, veidojot platformu, kura ir noderīga uzņēmējiem jaunu klientu piesaistē.

Foursquare mobilā aplikācija

Jaunā Foursquare for Business aplikācija izveidota, lai uzņēmēji varētu veidot un organizēt speciālos iestādes piedāvājumus (akcijas kuponus, speciālas atlaides utt. tiem, kuri "atzīmēsies", ka atrodas Jūsu uzņēmumā) un vērot apmeklējumu statistikas analīzi.

Jaunā aplikācija ļauj uzņēmējiem piesaistīt apmeklētājus, pievienojot ierakstiem dažādas fotogrāfijas, dalīties ar Foursquare darbībām Facebook lapā un Twiterī, piesaistīt apmeklētājus arī uzņēmuma mājas lapai vai interneta veikalam. Foursquare jau iepriekš attīstījuši produktus, kas ļauj pievienot dažādus reklāmas tekstus uzņēmuma atrašanās vietas punktam, tomēr šī aplikācijas platforma arvien turpina attīstīties, sniedzot iespējas uzņēmējiem krietni vien papildināt klientu skaitu.

Kā izmantot Foursquare aplikāciju mārketingā?

Video: Foursquare aplikācija biznesam. 

Pievienojies arī tu Foursquare un piesaistiet jaunus klientus savam biznesam! 


 Lasīt vairāk: Sociālie mediji

Izmantotā raksta informācija: Foursquare for Business aplikācija 


Ir aktuāla Mājas lapu izstrāde? Vēlies uzzināt vairāk par mājas lapas nozīmi jaunu klientu piesaistē? Jautā, mēs palīdzēsim!