Foursquate

Vienmēr, kad pie mobilo aplikāciju apvāršņa parādās kāds jaunums, cilvēku pirmā reakcija vienmēr ir: "Kāda no tā ir jēga?". Tomēr, ja miljoniem cilvēku lieto kādu aplikāciju, tad tas nav bez iemesla. Strauju popularitāti ieguvusī mobilā aplikācija Foursquare ir viens no šiem piemēriem.

Kas ir sociālais medijs Foursquare?

Aprīļa mēnesī Foursquare aplikāciju savā ikdienā izmantoja aptuveni 20 miljoni lietotāju, tas ir aptuveni uz pusi mazāk nekā popularitātes karalienei Instagram, tomēr tas ir ievērojams fanu pulciņš.

Foursquare ir aplikācija, kas ļauj tev "atzīmēties" jebkurā lokācijas vietā un arī uzzināt, kur pašlaik atrodas tavi draugi. Aplikācija arī noder, lai izpētītu, kādas interesantas vietas atrodas tavā tuvumā. Tomēr šo aplikāciju var izmantot ne tikai, lai pavisam atklāti izspiegotu savus draugus, bet arī, lai veicinātu biznesa attīstību. Uzņēmuma īpašniekam šī aplikācija ir izdevīga, jo gadījumā, ja klients savā mobilajā telefonā "atzīmē", ka atrodas tavā uzņēmumā, viņš automātiski kļūst par neuzbāzīgu reklāmu saviem paziņām. Foursquare aplikācija piedāvā iespēju arī uzņēmējiem pievienot noteiktu tekstu savam "pierakstīšanās punktam" - tā visi zinās, ka tieši tavā uzņēmumā ir garšīgākās sviestmaizes par vispieņemamāko cenu.

Kā izmantot sociālo tīklu Foursquare?

Video par sociālā tīkla izmantošanu. 

Varbūt tas sākumā šķiet mulsinoši, bet nezināšanu vienmēr var mazināt vienkārši pamēģinot. Apskati šo pamācību, kā uzsākt lietot Foursquare , un dod iespēju saviem klientiem "iečekoties" pie sevis.


Lasīt vairāk: Sociālie mediji

 Rakstā izmantotie informācijas avoti: Par Foursquare


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par mājas lapas nozīmi komunikācijā ar klientu? Jautā, mēs palīdzēsim!