Google produkti

Google ir viens no pazīstamākiem interneta meklētājiem un Android operētājsistēmas izstrādātājiem. Taču interneta meklēšanas gigants ir kas daudz vairāk par meklēšanas mehānismu un viedtālruņu izstrādātāju. Google veido ļoti daudz noderīgus interneta vides produktus, kuri padara lietotāju ikdienu daudz vieglāku un sakārtotāku. Aplūko vairākus noderīgus Google izstrādātos produktus, par kuru eksistenci iespējams nemaz nenojauti.

Google Scholar

Google Scholar

Google Scholar ir interneta vides meklētājs, kurā iespējams atrast akadēmiskus informācijas resursus. Šis meklētājs būs noderīgs cilvēkiem, kuri studē vai raksta kādu pētījuma darbu. Google Scholar iespējams atrast dažādu tēmu tēzes, esejas, domrakstus, pētījumus, grāmatas, tiesu izrakstus, akadēmiskās publikācijas, utt.

Google Art Project

Google Art Project

Google Art Project ir mājas lapa, kura tevi aizvedīs virtuālā tūrē pa dažādiem muzejiem, mākslas galerijām, līdzīgā veidā kā Google Street View.

Google Transliterate

Google Transliterate

Google Transliterate ir pakalpojums, kurš palīdz tā lietotājām veidot pareizu rakstību citā valodā.

Build with Chrome

Build with Chrome

Build with Chrome is sadarbība ar Austrālijas Google un firmu LEGO. Projekta mērķis ir parādīt, kā Google Chrome interneta pārlūks spēj attēlot 3D attēlus. Lietotāji paši var veidot 3D LEGO struktūras.

Google Think

Google Think

Google Think ir mājas lapa, kuras mērķauditorija ir reklāmas un līdzīgas profesijas pārstāvji, kur tie var smelties idejas un dažādas stratēģijas pa tiešo no Google meklēšanas resursiem.

Power Searching

Power Searching

Power Searching ar Google ir papildinājums, ar kuru iespējams uzlabot lietotāja meklēšanas spējas. Google meklēšanas eksperti piedāvā dažādus padomus un paņēmienus, lai labāk spētu pārvaldīt Google interneta meklētāju.

Schemer

Schemer

Schemer ir mājas lapa, ar kuru iespējams plānot dažādus pasākumus kopā ar saviem draugiem.

Google Sound Search

Google Sound Search

Google Sound Search ir līdzīgs programmai Shazam, kurā tiek noteikts, kāda dziesma pašlaik tiek atskaņota.

Google Moderator

Google Moderator

Google Moderator ir atvērts forums, kurā iespējams apspriest dažādas tēmas, uzdot jautājumus un dalīties ar idejām. Moderator iespējams saņemt atsauksmes par jebkuru tēmu.

Google Mars

Google Mars

Google Mars ir līdzīgs Google Earth projektam, taču sājā gadījumā ļauj izpētīt šo sarkanīgo planētu.

encrypted.google.com

encrypted.google.com

encrypted.google.com ir daudz drošāks veids, kā meklēt nepieciešamos informācijas avotus. Encrypted pielieto Secure Sockets Layer (SSL), kas ir tāda pati drošības sistēma, kuru lieto interneta bankās.


 Lasīt vairāk: Noderīgi interneta resursi

Rakstā izmantotais informācijas avots: Google produkti par kuru eksistenci iespējams nemaz nenojauti


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par mājas lapas, web dizaina un logo izstrādi? Jautā, mēs palīdzēsim!