Dinamiskajā un mainīgajā mājas lapu izstrādes nozarē daudziem šķiet, ka HTML ir novecojis jau sen. Bet, vai tā ir patiesība? Kādēļ ir nepieciešama labi izveidota HTML mājas lapa? Kādas ir HTML programmētāja pakalpojumu izmantošanas priekšrocības? Šajā bloga rakstā pievērsīsimies tam, kādas ir HTML programmētāja izvēles priekšrocības, kā arī kopējās HTML programmēšanas valodas priekšrocības. 

HTML programmētājs: priekšrocība nr.1

Gandrīz ikviens web izstrādes uzņēmums, neatkarīgi no tā vai tas ir individuālais uzņēmējs vai liela korporācija, zina, kas ir HTML.  Ja pēc web lapas izveidošanas, to vēlēsieties atjaunināt vai pilnveidot, jūs itin vienkārši (sev vēlamajā cenu kategorijā) atradīsiet HTML programmētāju. Zemāk aplūko diagrammu, kas raksturo programmēšanas valodu izplatību.

Attēlu rezultāti vaicājumam “programming languages popularity 2017”

Programmēšanas valodu popularitāte.

HTML programmētājs: priekšrocība nr.2

Lielākā daļa web izstrādes rīku atbalsta HTML. Neatkarīgi no tā, vai tas ir rīks "FrontPage", "DreamWeawer", vai kāds cits programmēšanas rīks, šis rīks visticamāk atbalstīs HTML web lapas programmēšanu. Citas, mazāk izplatītas, programmēšanas valodas šie rīki neatbalsta.

HTML programmētājs: priekšrocība nr.3

Tiek uzskatīts, ka no visām programmēšanas valodām, HTML ir lietotājam draudzīgs. SEO jeb tīmekļa optimizācijai draudzīgu web lapu izstrāde ir daudzreiz vienkāršāka izmantojot HTML programmēšanu. HTML izmantošanas priekšrocība: elastība un SEO draudzīgu mājas lapu izstrāde, izvairoties no dažādiem sarežģījumiem. Zemāk aplūko attēlu, kurā tiek skaidrots, kuri ir galvenie SEO draudzīgas web lapas elementi.

Attēlu rezultāti vaicājumam “seo factors”

SEO draudzīga HTML mājas lapa.

HTML programmētājs: secinājumi

HTML programmētāja izstrādātā mājas lapa var izskatīties tikpat estētiska kā web lapa, kuras izstrādē ir tikušas izmantotas daudz advancētākas tehnoloģijas.  Ir ļoti liels kārdinājums sekot līdzi jaunākajām web lapu izstrādes tendencēm. Kaut gan, daudz progresīvāks lēmums Jūsu biznesa attīstībā ir izveidot kvalitatīvu HTML mājas lapu.


Lasīt vairāk: mājas lapu izstrāde


Rakstā izmantotais informācijas avots: HTML priekšrocības


Saistītie raksti:

HTML programmēšanas rīki

Programmēšanas darbi: ko dara programmētājs?

Specifikāciju izstrādes process

Sistēmu izstrādes galvenie soļi

Programmatūras izstrādes svarīgākie posmi


Vēlies uzzināt vairāk par to, kādus programmēšanas darbus veic HTML programmētājs? Jautā, mēs palīdzēsim!