facebook attēls

Kādēļ gan jāpublicē ieraksti Facebook un citos sociālajos portālos? Visa jēga slēpjas tajā, ka vienalga, kāda veida informāciju vēlies pavēstīt pasaulei, galvenais, ka to redz un pēc tam izplata pēc iespējas vairāk cilvēku. Vienalga vai publicē neformālu informāciju par to, ko šorīt ēdi brokastīs, vai svarīgus biznesa nišas datus, galvenais, lai šai informācijai seko līdzi liels auditorijas loks.

Sociālie mediji statistika

Visefektīvākais veids, kā savam ierakstam iegūt visvairāk skatījumu ir tam pievienojot attēlu vai kādu citu vizuālo papildinājumu (foto, grafiku, utt.). Varētu šķist, ka bildes pievienošana tāds nieks vien ir, bet patiesībā tas ir efektīvs veids, kā stiprināt komunikācijas saites ar uzņēmuma auditoriju. "HubSpot" pētījumā noskaidrots, ka Facebook ieraksti, kuriem ir pievienota fotogrāfija ir par 53% vairāk "Like" atzīmju (Man patīk) un par 104% vairāk komentāru, nekā rakstos, kuri sastāv tikai no teksta.

Facebook Engagement Metrics HubSpot resized 600

Facebook izmantošana.

Dalies ar tekstu sociālajos tīklos

Ja vēlies tekstuāli paziņot par kādu notikumu vai vienkārši izklāstīt savas domas, noteikti šai informācijai centies pievienot attēlu. Piemēram, ja vēlies paziņot, ka pats saviem spēkiem esi pagatavojis dzimšanas dienas torti. Nofotografē to! Darba vietā uzstājas nozares eksperts ar saistošu semināra prezentāciju? Nofotografē to! Svarīgi atcerēties nogaidīt vismaz pāris stundas pirms pievienot nākamo ierakstu ar attēlu, jo savādāk šie ieraksti tiks ievietoti vienā albumā, kas nozīmē, ka šī informācijai zaudēs savu efektivitāti.

Dalies ar hipersaitēm uz mājas lapu

Kad vēlies dalīties ar kādas mājas lapas adresi vai cita veida hipersaitēm, Facebook ierakstu publicēšanas laukumā automātiski parādīsies "kastīte", kurā tiek ģenerēts attēls, kas saistās ar hipersaites avotu. Savukārt, ja pirms linka publicēšanas ieraksta laukumā ievietosi jau sagatavotu attēlu, automātiski ģenerētā fotogrāfija neparādīsies. Izveido attēlu, kas ir tieši saistīts ar hipersaiti, ar kuru vēlies dalīties.

Attēla pievienošana jebkuram ierakstam sociālajos portālos, padarīs informāciju interesantāku un acij piesaistošāku. Ja par to var uzrakstīt, to var arī parādīt. Aplūko noderīgu infografiku ar datiem, kas parāda attēlu pievienošanas nozīmi sociālo portālu ierakstos.

Wishpond Infographic: The impact of Photos on Facebook Engagement

Infografika: facebook mārketings

Cerams, ka šie padomi Facebook mārketinga kampaņu pārvaldībai palīdzēs uzlabot Tava uzņēmuma atpazīstamību sociālo mediju portālos.


Saistītie raksti:

Infografika: pamācības sociālo mediju lietošanā

Neticamas un smieklīgas Facebook aplikācijas

Socializē savu biznesu un mājas lapu!


 Lasīt vairāk: Sociālie mediji

Rakstā izmantotais informācijas avots: Facebook bilžu pievienošanas nozīme


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par kvalitatīvas mājas lapas un sociālo mediju mijiedarbību? Jautā, mēs palīdzēsim!