SEO stuff

Kā gan klienti mūsdienās var atrast Jūsu uzņēmumu? Klients iespējams var nejauši atcerēties firmas nosaukumu, dodoties garām Jūsu birojam. Bet runājot atklāti, reti kurš spēj atcerēties visas krāsainās veikalu, biroju un dažādu pakalpojumu izkārtņu nosaukumus. Tagad ir interneta meklētāji, kurā ierakstot attiecīgo vārdu, klients pats var aplūkot, kāda firma, var viņa problēmu atrisināt.

Vai tavs uzņēmums un mājas lapa ir redzami internetā?

Infografika par SEO

Infografikā par SEO spēku, iespējams tuvāk izprast, interneta meklētāju priekšrocības, ja runājam par uzņēmuma redzamību interneta midzenī.

Infografikas pētījumā redzams, ka gandrīz 90% interneta lietotāju izmanto interneta meklētājus, lai atrastu nepieciešamo informāciju par tuvākajiem produktu piedāvātājiem un pakalpojumu sniedzējiem. Ļoti svarīga ir arī lapa, kurā parādās informācija par Jūsu uzņēmumu, jo divi no trim interneta lietotājiem, nepievērš uzmanību meklēšanas rezultātiem, kas atrodas tālāk par otro lapu.

Ja Jūsu firmas nosaukums neuzrādās interneta meklētājā, kad klients meklē atslēgas vārdu, kas ir ļoti cieši saistīts ar Jūsu biznesa nozari, tad varat uzskatīt, ka Jūsu web lapa un uzņēmums ir palikuši globālā tīmekļa neredzamajā ēnas zonā.

SEO optimizācijas posmi

Cerams, ka šī infografika Tev palīdzēja pieņemt lēmumu par SEO optimizēšanas nepieciešamību.


 Lasīt vairāk: SEO

Rakstā izmantotais informācijas avots: Esi redzams internetā un kļūsti par veiksmīgu uzņēmēju


Ir aktuāla SEO optimizācija? Jautā, mēs palīdzēsim!