Jautājumi mājas lapai

Mums apkārt ir neskaitāmi daudz datu, kurus cilvēki uzzinot, noteiktu gūtu izglītojošu priekšstatu par vienu vai otru procesu. Varbūt arī tev ir kaudze interesantu un ļoti nozīmīgu datu, ar kuriem, nudien, nezini, ko iesākt. Kā, lai apstrādā šo informāciju un piedāvā to sabiedrībai saprotamā un viegli uztveramā veidā?

Pētījumi ir pierādījuši, ka tieši vizuālā veidā informācija ir uztverama visefektīvāk. 90% no informācijas, kura nonāk līdz smadzenēm ir vizuāla. Pie tam, 40% spēs labāk uztvert un saprast stāstīto informāciju, ja tā būs tieši vizuālā formātā.

Tādēļ būtu vērts ņemt vērā šo cilvēku uztveršanas pazīmi, lai spētu uzrunāt savu auditoriju ar infografikas palīdzību. Infografika visu sarežģīto padara vienkāršu, bet ne mazāk informatīvu. Infografikas veiksmes atslēga slēpjas tajā īpašībā, ka tā spēj liela apjomu rakstisku un skaitlisku informāciju nogādāt lasītājam ar saprotamā un viegli nolasāmā vizuālajā formātā.

Infografika par mājas lapas izstrādes priekšrocībām

Ar infografiku iespējams pievērst uzmanību uzņēmuma izaugsmes salīdzinājumam gadu gaitā, uzskatāmi parādīt ražošanas vai produkta attīstības ceļu u.c. informatīvus datus, kā arī veidot patīkamu un dinamisku saturu savā mājas lapā. Aplūko interesantu un noderīgu infografiku par infografiku.

Infografika: web lapu izstrāde

Cerams, ka šī patiesi interesantā infografika Tevi iedvesmoja jaunas uzņēmuma mājas lapas izstrādei un palīdzēja saprast tās izveides procesu.


Lasīt vairāk: SEM infografikas

Izmantotais raksta avots: Infografika par infografiku


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par mājas lapas un Mājas lapu izstrāde? Jautā, mēs palīdzēsim!