WEB vēsture

Vai tev kādreiz ir nācies izstrādāt web dizainu mājas lapai? Mūsdienās vairs nepietiek tikai ar virspusīgām HTML un Photoshop zināšanām, lai izstrādātu mājas lapas dizainu, kas būtu auditorijai saprotams un funkcionāli patīkami lietojams.

Ja agrāk mājas lapa bija vieta, kur bezmērķīgi ievietot informāciju nemaz neņemot vērā vizuālo nolasāmību un auditorijas vajadzības, tad tagad izpratnei par web dizainu jābūt tādai, lai konkurences apstākļos varētu izstrādātu tādu mājas lapu, kas paliks interneta lietotāju prātos uz ilgu laiku.

Infografika par web dizaina attīstības vēsturi.

Zemāk aplūko informatīvu inforgrafiku par web dizaina attīstības vēsturi. Aplūko, cik daudz iespēju mūsdienās piedāvā mājas lapas dizains, uz ko tas koncentrējas un, cik liels ir mājas lapu skaita pieaugums salīdzinot 1996. un 2013.gadu. Novēro arī lietojumu dažādiem interneta pārlūkiem dažādos laika posmos un uzzini, kad pie apvāršņa parādījās mobilās mājas lapas.

Infografika: mājas lapas dizaina vēsture.

 

Cerams, ka nelielais ieskats mājas lapas dizaina attīstības vēsturē deva Tev nedaudz lielāku izpratni par mājas lapas dizaina nozīmi jaunu klientu piesaistē.


Saistītie raksti:

Laba web dizaina nozīme klientu piesaistē un peļņas gūšanā

Kas būtu jāņem vērā pirms izstrādā mājas lapu?

5 lietas, kurām obligāti jāparādās mājas lapas sākumlapā


Lasīt vairāk: Web dizains

Rakstā izmantotais informācijas avots: Web dizaina attīstības vēsture


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par web dizaina izstrādes iespējām? Jautā, mēs palīdzēsim!