INSTAGRAM_BLOGS_2.jpg

Vai jūs izmantojat Instagram ar mērķi reklamēt Mājas lapu izstrāde? Vai Jūs vēlaties savus sekotājus novirzīt uz uzņēmuma mājas lapu?  Ar dažiem vienkāršiem taktiskiem soļiem ir iespējams noģenerēt kvalitatīvu mājas lapas apmeklējumu skaitu. 5 vienkārši padomi dos iespēju Jūsu uzņēmumam piesaistīt jaunus klientus.

Pie apraksta pievienojiet linku uz mājas lapu

Izplatītākais veids, kā Jūsu uzņēmuma sekotājus novirzīt uz uzņēmuma lapu ir tā dēvētā pievieno mājas lapas linku pie apraksta taktika. Instagram ir atļauts izmantot vienu šādu linku, tādēļ tas ir jāizmanto pietiekami efektīvi. Lai pievienotu linku dodieties uz sadaļu labot profilu un pievienojiet linku tekstlodziņā.

Attēlos ievietojiet CTA

Attēlu vizuālajai pievilcībai ir tikpat liela nozīme, kā to mērķiem. Izmantojot attēlu apstrādes programmas ir lietderīgi pievienot CTA arī attēliem.

Norādes uz URL ievietojiet arī video

Instagram video atdzīvina digitālo stāstu. Patiesībā Instagram video ģenerē trīs reizes vairāk ienākošos linkus nekā visiem zināmās fotogrāfijas. Tādējādi ir ievērojami vērtīgāk investēt 15 sekunžu stāstījumā.

Video mājas lapas apmeklētāju piesaistei.

Investējiet Instagram reklāmās

Pavisam nesen Instagram sāka piedāvāt reklamēšanās pakalpojumus zīmoliem un uzņēmumiem. Investējot Instagram reklāmas platformā. Jūsu uzņēmumam paveras plašas iespējas aptvert pareizo auditoriju - mērķauditoriju - balstoties pēc demogrāfiskajiem rādītajiem un Instagram lietotāju interesēm. Īstenojot investīcijas mijiedarbībā ar plānoto Instagram stratēģiju Jums būtu jāpamana mājas lapas apmeklētāju skaita un reklāmguvuma pieaugums.

Samaziniet konkurentu ietekmi

Dažreiz ir jāpieliek lieli pūliņi, lai, lai izveidotu zīmola atpazīstamību, tādēļ darbs ar nozares ietekmīgākajiem uzņēmumiem un ekspertiem var būt nozīmīgs. Sazinieties ar Jūsu industrijas vai nišas ietekmīgākajiem pārstāvjiem, lai radītu efektīvu Instagram saturu, kuram sekot vēlēsies Jūsu mērķauditorija, komentējiet konkurentu un ekspertu Instagram profilos. Sekotāji drīz vien pamanīs Jūsu aktīvo līdzdalību, tas radīs zināmu uzticību un produkta atpazīstamību.

Konkurenti sociālo mediju portālos.

Secinājums

Līdzās tādiem ietekmīgajiem sociālajiem medijiem kā Twitter, Facebook un Linkedin arī Instagram sāk ieņemt nozīmīgu vietu ne tikai brīvā laika atspoguļošanas, bet arī klientu piesaistes ikdienā. Tiek paredzēts, ka 2017.gadā tas pārspēs Google reklāmas, tādēļ jau šodien ir svarīgi izstrādāt uzņēmuma Instagram stratēģiju.


 Rakstā izmantotais informācijas avots: Kā palielināt mājas lapas datplūsmu izmantojot Instagram.


Radušies papildus jautājumi par Mājas lapu izstrāde? Vēlies uzzināt vairāk par klientu piesaistīšanas metodēm? Jautā, mēs palīdzēsim!