Interneta izmaiņas

Vai atceries tos interneta laikus, kad vienas bildes ielādei bija nepieciešamas līdz pat 10 minūtēm? Kad programmu vai filmu lejuplādēšana ilga līdz pat vairākām nedēļām.

Vai tas nav apbrīnojami, cik ļoti interneta ātrums un iespējas ir uzlabojušās pēdējo 10 gadu laikā?

2002. gadā bija 569 miljoni interneta lietotāji, kuri "sērfoja internetā" vidēji tikai 46 minūtes dienā. Pēc desmit gadiem internetu savā ikdienā izmanto jau 2,27 miljardi cilvēku (tas ir par 300% vairāk), pie zilā datora ekrāna nosēžot jau 4 stundas dienā.

Meklētākie vārdi 2002. gadā bija "Spaidermens" (Spiderman), taču pēc dekādes visi izmisīgi Googlē rakstīja "Rebekas Blekas" vārdu (Rebecca Black - dziesmas "Friday" izpildītāja).

Infografika: mājas lapu izstrādes izmaiņas

Notikušas daudzas izmaiņas interneta pasaulē pēdējo desmit, vienpadsmit gadu laikā: failu lejuplādēšanā, mājas lapu izstrādē, interneta pārlūkos un sociālajos portālos.

Aplūko interesantu infografiku par interneta lielākajām izmaiņām pēdējās dekādes laikā un novērtē mūsdienu interneta iespējas.

Internets dekādes garumā.

Cerams, ka šī infografika Tev palīdzēja saprast korporatīvās mājas lapas nozīmes pieaugumu jaunu klientu piesaistē un biznesa attīstībā.


Lasīt vairāk: Noderīgi interneta resursi 

Rakstā izmantotais informācijas avots: Internets: kādas izmaiņas notiek dekādes laikā


Aktuāla web izstrāde? Vēlies uzzināt vairāk par aktuāla web dizaina un mājas lapas izstrādi? Jautā, mēs palīdzēsim!