Šķiet, ka mūsdienās, kopš e-komercijas parādīšanās, termins “ienesīgs bizness” zaudē savu sākotnējo nozīmi. Miljoniem interneta veikalu vidū šķiet triviāli runāt par miljonos vērta biznesa izveidi, pat par spīti katra biznesa vērtībai un plānotajiem ienākumiem turpmāko gadu laikā. Šajā bloga rakstā pievērsīsimies veiksmīga internetveikala izstrādes noteikumiem.

Internetveikalu izstrāde

Cik ilgā laikā notiek internetveikala izstrāde? Pēc cik ilga laika ir iespējams novērtēt izveidotā interneta veikala monetāro atdevi? Eksperti ir apstiprinājuši to, ka veiksmīga interneta veikala izstrādes ilgums nepārsniedz vienu gadu. Zemāk ir apkopoti galvenie iemesli, kādēļ.

Video: kas ir interneta bizness?

Iemesls nr.1. Lielākā daļa investoru ir pārliecināti par ieguldījumiem internetveikala attīstībā un ilgtermiņa ieguvumiem. To neietekmē prognozētais patēriņa apjoma pieaugums interneta tirdzniecības vietnēs, bet gan patērētāju paradumu maiņa, kas ietekmē to, ka aizvien biežāk cilvēki izvēlas iegādāties preces internetā.

Attēlu rezultāti vaicājumam “e-commerce business advantages”

Interneta veikala izstrādes priekšrocības. 

Iemesls nr.2. Internetveikala mājas lapas izveide vai atjaunošana var radīt jaunu klientu interesi par jūsu uzņēmumu, kā arī piesaistīt investīcijas vairāku tūkstošu vērtībā. Ja investors pieprasa tikai 5% no Jūsu uzņēmuma daļām un novērtē tās 50000 vērtība, tas nozīmē, ka Jūsu bizness ir miljonu vērts.

Attēlu rezultāti vaicājumam “e-commerce website development”

Internetveikala mājas lapas elementi. 

Iemesls nr.3. Ja jūs vēlaties, lai Jūsu uzņēmums ģenerētu miljonos vērtu pelņu, Jums ir jāsāk ar klientu piesaisti, kā arī jāpanāk, lai klienti iegādātos jūsu preces atkārtoti. Jums ir jāiegādājas Jūsu klienti. Tas nav nekas neparasts, jo ikreiz, izmantojot PPC kampaņas, Jūs patiesībā iegādājaties klientus, kuri meklē konkrētu preci.

Attēlu rezultāti vaicājumam “e-commerce business model”

Internetveikala biznesa modelis.

Iepriekš pieminētie veidi, kā izveidot veiksmīgu biznesu var šķist pārāk triviāli un vienkārši, tomēr ar to palīdzību ir izveidoti daudzi veiksmīgi interneta veikali. Tas norāda uz to, ka arī šobrīd ir iespējams izveidot veiksmīgu un pelnošu interneta veikalu.

Kādēļ ne visi internetveikali ir veiksmīgi?

Daudzi no jums iespējams jau ir izmēģinājuši rakstā pieminētos ieteikumus, tomēr vēl aizvien nav izdevies izveidot veiksmīgu interneta veikalu. Kādēļ? Ir jāsaprot, ka ne vienmēr biznesa veidošana notiek kā grāmatās, parādās daudzi negaidīti šķēršļi. Ja jūsu piedāvātais produkts ir jauns vai atšķirīgs, ir saprotams, ka  ir jāpaiet ilgākam laikam līdz tiek izveidots patstāvīgs klientu loks un ģenerēta peļņa.

Attēlu rezultāti vaicājumam “e-commerce successful elements”

Veiksmīga internetveikala mājas lapas elementi. 

Kāds ir vērtīgs un veiksmīgs internetveikals?

Internetveikala mājas lapas izstrāde nav vienīgais veiksmīga biznesa priekšnosacījums. Lai internetveikals būtu veiksmīgs:

  • - Internetveikalam ir jābūt tādam, kas patīk klientiem;
  • - Internetveikala zīmolam ir jābūt viegli iegaumējamam un klientu lojalitāti veicinošam;
  • - Interneta veikala izmaksas tiek kontrolētas;
  • - Interneta veikals biznesa modelis ir izstrādāts ilgtermiņa ieguvumu gūšanai;
  • - Internetveikals pats var nosegt savas saistības un nav atkarīgs no investoru labvēlības;
  • - ir padomāts par e-veikala stipro pušu attīstīšanu: cilvēkresursiem, līderību, attīstības stratēģiju, kontroles un kvalitātes sistēmām u.c.

Internetveikala izstrāde: secinājums

Veiksmīga internetveikala izstrāde neietver tikai interneta vietnes izveidi un lielās peļņas sagaidīšanu. Rakstā ietvertā informācija negarantē to, ka jūsu izveidotais interneta veikals kļūs veiksmīgs vienas diennakts laikā, ir nepieciešams daudz ilgāks laiks. Dažreiz pat maznozīmīgas detaļas var ietekmēt biznesa attīstību.


Lasīt vairāk: interneta veikals


Rakstā izmantotais informācijas avots: Kā izveidot miljonus vērtu interneta veikalu?


Saistītie raksti:

Svarīgi padomi interneta veikalu izstrādē

Interneta veikalu izveide – interneta tirdzniecības vietas

Izstrādā brīnišķīgu un veiksmīgu interneta veikalu

Interneta veikals ar spēcīgu SEO

Kā izveidot interneta apģērbu veikalu?

Padomi veidojot pārliecinošu interneta veikalu

2016.gada tendences interneta veikalu izstrādē


Interesē internetveikala izstrāde? Jautā, mēs palīdzēsim!