Joomla jauns raksts

Kas tad būtu mājas lapa bez interesantiem, saistošiem un informatīviem ierakstiem? Tā būtu skaista bilde bez satura. Tādēļ ātri jāķeras klāt tekstu veidošanai, lai tavi mājas lapas apmeklētāji maksimāli skaidri spētu saprast, ar ko tad tavs uzņēmums nodarbojas.

Joomla raksti ir dažāda veida ieraksti, kurus vari ievietot dažādās mājas lapas sadaļās. Piemēram, ik pa laikam atjaunot informāciju pie "jaunumi" sadaļas vai papildinot bloga ierakstu skaitu par kādu noteiktu tēmu.

Lai izveidotu jaunu rakstu, ielogojies Joomla administrācijas panelī un pie "ātrajām saitēm" (Quick links) izvēlies sadaļu "Rakstu pārvalde" (Article Manager).

article1

Ja tavā mājas lapā vēl nav ievietots neviens raksts, tad rakstu pārvaldes paneļa saraksts būs tukšs. Lai izveidotu jaunu rakstu, nospied uz zaļās pogas "Jauns" (New) augšējā kreisajā pusē.

article2

Pievērs uzmanību zvaigznītes simbolam (*) pie noteiktām ailītēm, tas nozīmē, ka šīs sadaļas obligāti ir jāaizpilda. Tātad obligāti jāievada raksta nosaukums un jāizvēlas, kurā kategorijā šis raksts ietilps. Lai spētu saglabāt ierakstu, nepieciešams ierakstīt arī kādu teksta rindu zemākajā baltajā laukā.

article3
Tekstu iespējams arī formatēts, izcelt un mainīt krāsu. Tekstuālo saturu iespējams papildināt ar bildēm un video, bet par to plašāk lasi nākamajā Joomla pamācībā - rakstu opcijas.

Noklikšķinot uz pogas "saglabāt un aizvērt" (save and close) tu nokļūsi atpakaļ pie rakstu pārvaldes saraksta, kurā tagad būs ievietots tavs pirmais mājas lapas raksts. Šajā sarakstā tiks saglabāti visi tavi raksti. Sarakstā iespējams apkopoti apskatīt, kas šo rakstu var lasīt, kāds ir tā ID numurs, kādai kategorijai raksts ir pievienots u.c. informāciju.

Ja tev labāk tīk video formāta pamācības, aplūko zemāk redzamo video un mācies veiksmīgi pārvaldīt savu mājaslapas rakstus.

Apsveicam! Tu esi izveidojis savu pirmo mājas lapas rakstu. Aplūko arī citas Joomla pamācības, lai kļūtu par savas mājas lapas pārvaldes guru.


Citas Joomla! pamācības:

Joomla! Administrācijas panelis

Joomla! Kontroles panelis

Joomla! Moduļu pārvalde

Joomla! Kategoriju pievienošana

Joomla! Paplašinājumu pārvalde


 Lasīt vairāk: Joomla!

Rakstā izmantotais informācijas avots: Joomla! pamācības - jauna raksta izveidošana


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par Joomla raksta izvietošanu web lapā? Jautā, mēs palīdzēsim!