Joomla

Joomla! ir kas vairāk par spēcīgu mājas lapas satura pārvaldes sistēmu. Joomla! piedāvā plašas iespējas, kas padarīs tavu mājas lapu par patīkamu virtuālo apmeklēšanas vietu interneta lietotājiem.

Pirms iedziļināmies Joomla! administrācijas paneļa funkcionalitātē, moduļu pievienošanā un kategoriju izveidē, ir vērs aplūkot kopējās Joomla iespējas, lai pamatā saprastu, kā variet transformēt savu mājas lapu.

Piedāvājam mājas lapas izveide joomla CMS bāzes.

Mājas lapas lietotāju pārvalde

Joomlā iestrādāta reģistrēšanas sistēma ļauj katram lietotājam rediģēt tā profila uzstādījumus. Joomlā! pastāv deviņas lietotāju grupas ar dažādas pakāpes piekļuves atļaujām, kas nosaka, cik lielā mērā lietotājs var rediģēt, pievienot vai dzēst mājas lapas saturu. Autentifikācija ir ļoti svarīga daļa no mājas lapas satura pārvaldes, tādēļ arī Joomla! atbalsta vairākus protokolus, ieskaitot LDAP, OpenID un pat Gmail. Tas ļauj lietotājiem izmantot jau izveidotos profilu kontus, lai pievienotos Joomla sistēmai.

Multimediālā web satura pārvalde

Multimediālā satura pārvaldes instruments iestatīts, lai daudz vieglāk būtu pārskatīt dažāda satura failus vai mapes. Tu vari konfigurēt MIME tipa iestatījumus, lai spētu darboties ar jebkāda tipa failiem. Multimediālā satura pārvalde ir integrēta Rakstu rediģēšanas instrumentā, tādēļ variet ievietot lapas saturā jebkāda veida failus jebkurā laikā.

Valodu pārvalde web lapā

Joomla! internacionāli atbalsta vairākas pasaules valodas, kā arī UTF-8 kodējumu. Ja jūsu mājas lapas saturam nepieciešama viena valoda, bet pašam administrācijas panelim cita, tas ir arī ir iespējams.

Web lapas baneru pārvalde

Joomlā! ir ļoti viegli izveidot banerus savai mājaslapai ar baneru pārvaldes instrumentu, kaut vai sākot ar lietotāju profilu izveidi.

Kontaktu pārvalde

Kontaktu pārvalde palīdz lietotājiem ērti atrast nepieciešamo cilvēku un viņa kontaktinformāciju. Kontaktu pārvalde atbalsta vairākas kontaktu sarakstu formas gan indivīdam, gan veselai grupai.

Mājas lapas apmeklētāju aptaujas

Ja vēlaties vairāk uzzināt par mājas lapas apmeklētāju vajadzībām vai to viedokli par kādu noteiktu jautājumu, izveidojiet aptaujas laukumu ar Joomla! palīdzību.
Meklēšanas funkcija

Tas palīdzēs mājas lapas lietotājam atrast vajadzīgo informāciju un web administratoram ir iespēja aplūkot meklēšanas statistiku.

Hipersaišu pārvalde web lapā

Lai pievienotu hipersaiti mājas lapas informācijai nav smagi jānopūlas. Hipersaišu pārvaldes instruments ērti ļauj pievienot saiti uz citiem interneta resursiem.

Mājas lapas satura pārvalde

Joomla ir krietni vienkāršojusi trīspakāpju rakstu izveides sistēmu, ļaujot pārvaldīt mājas lapas saturu ātri un vienkārši. Mājas lapas lasītāji var novērtēt rakstu ar atzīmi (1 - 5 atzīme), kā arī aizsūtīt rakstu pa e-pastu automātiski to saglabājot PDF formātā. Administratori var ievietot dažādus rakstus arhīvā, ja nevēlas tos uzreiz publicēt mājas lapā. Satura radīšana ir daudz vieglāka ar WYSIWYG rediģētāju, dodot iespēju pat iesācējiem kombinēt tekstus ar attēliem, lai raksts kopumā būtu acīm patīkams. Joomlā! ir iebūvēti moduļi, kuri parāda mājas lapas populārākos ierakstus, jaunākās ziņas, saistītos ierakstus un daudz ko citu.

Sindikācijas un jaunumu plūsmas (News feed) pārvalde

Joomla! dod iespēju mājas lapas lasītājiem ērti abonēt tavu web saturu (news feed), pievienojot to savam RSS lasītājam. Ir ļoti viegli integrēt RSS plūsmu no citiem resursiem savā mājas lapas saturā.

Mājas lapas izvēlņu pārvalde

Izvēlņu pārvalde ļauj tev izveidot tik daudz izvēlnes un to apakšizvēlnes tik, cik tīk. Tu vari izveidot izvēlņu hierarhijas sistēmas, tās savienojot grupās pilnīgi neatkarīgi no mājas lapas satura struktūras. Ievieto vienu izvēlni vairākās vietās ar sev tīkamāko izskatu - nolaižamo izvēlni (dropdown) vai izslīdošo izvēlni (flyouts).

Veidņu (template) pārvalde

Veidnes ir spēcīgs Joomla! instruments, lai savai mājas lapai piešķirtu tādi izskatu, kādu esat iedomājies. Varat izvēlēties veidni visai mājas lapai kopumā, vai katrai sadaļai atsevišķu.

Integrētā web lapas palīdzības sistēma

Joomlā! ir iestrādāta palīdzības sistēma, kura var līdzēt gadījumos, ja kaut kas sagādā grūtības vai nav atrodams. Palīdzības sistēma skaidro terminus vienkāršā valodā, sistēma pārliecinās, vai Joomlai! ir veikti visi atjauninājumi, tiek ziņots par kādām nepilnībām, kā arī tiek piedāvāta papildus palīdzība no citiem resursiem, ja nepieciešams.

Spēcīgi mājas lapas paplašinājumi

Pastāv tikai dažas pamata Joomla! iespējas, viss spēks slēpjas tajā, kā tu pats rediģē Joomla iespēju dažādību. Apmeklē Joomla paplašinājumu bibliotēku, lai izvēlētos tādus iestatījumus un instrumentus, kuri būs lietderīgi tieši tavai mājas lapai.


 Lasīt vairāk rakstus: Joomla!

Rakstā izmantotā informācija: Joomla! iespējas


Interesē mājas lapas izveide joomla? Jautā, mēs palīdzēsim!