Aktuāla interneta veikala izstrāde? Ja tavs uzņēmums pārdod produktus lielos daudzumos tev noteikti būtu kārtīgi jāapdomā interneta veikala izstrādes iespēja. Viens no izplatītākajiem produktiem, ko cilvēki labprāt iegādājas interneta vidē ir apģērbs. Ja arī tavs bizness ir saistīts ar apģērbu pārdošanu un esi iedomājies ievietot preču sortimentu arī interneta vidē, aplūko nelielu instrukciju, ja izveidot veiksmīgu interneta apģērbu veikalu.

Interneta veikals ir lielisks palīgs tirdzniecības procesā. Interneta vidē ērti iespējams aplūkot dažādus apģērba modeļus, salīdzināt cenas un apskatīt pieejamos preces izmērus, un to visu var izdarīt bez nogurdinošās staigāšanas pa neskaitāmiem veikaliem, uzlaikošanu šaurajās kabīnēs un stāvēšanu garajās rindās.

Interneta veikala izstrāde apģērbu veikalam.

1.Definē savu apģērbu

Pašā sākumā nodefinē, kāda veida apģērbu tu vēlies pārdot: Vai tas būs specializēto apģērbu veikals, kurā tiek tirgoti tikai noteikta vai visu izmēra apģērbi? Tie būs sieviešu, vīriešu vai bērnu apģērbi? Tas ir ļoti nozīmīgs solis, jo tādā veidā spēsi izzināt kāda ir konkurence noteiktu apģērbu tirdzniecības nozarē, kā arī koncentrēties uz konkrētu mērķauditoriju un to vajadzībām pirms izveido interneta apģērbu veikalu.

Lai apģērbu veikals būtu veiksmīgs, ieteicams tirgot nišas produktus, piemēram bērnu apģērbu, lielo izmēru apģērbus vai arī augstpapēžu kurpes.

Atceries, ka visa mārketinga akcija tiks veidota par un ap tirgotās produkcijas iezīmēm, tādēļ ir svarīgi izpētīt konkurenci noteiktā apģērba veida lauciņā. Plānojot ir iespējams paredzēt, cik veiksmīga un ienesīga būs pārdošana konkrētajam apģērbu tipam.

2. Interneta veikala apģērbu klāsts

Neatkarīgi no tirgošanas nišas, apģērbu ir iespējams iegūt teju no jeb kurienes. Izvērtē, no kuras iestādes tev būtu izdevīgāk iegūt apģērbu savam interneta veikalam. Tu vari meklēt firmas, kuras savu produkciju neizplata katrā lielveikalā, bet ir izteikts ekskluzīvs.
Tu vari doties pie apģērbu mazumtirdzniecības pārstāvjiem, pie kuriem iespējams atrast apģērbus no jaunākajām kolekcijām par ļoti izdevīgām cenām.

3. Cenas noteikšana interneta veikalā pieejamajām precēm

Aprēķini, kādas varētu būt apģērbu cenas, neaizmirstot iekļaut arī piegādes samaksu. Cenas līmenim ir jābūt draudzīgam, lai tas būtu izdevīgi gan tev kā tirgotājam, gan cilvēkam, kurš iegādāsies preci. Izvērtē arī to, kādas maksāšanas sistēmas tavam interneta veikala būs visērtēk izmantot.

Bieži vien apģērbu tīkotāji meklē preces internetā, jo tās ir iespējams iegādāties lētāk, tādēļ nebūtu vēlams "uzskrūvēt cenas" pašu ekskluzīvāko dizaineru līmenī.

Tādēļ ņemot vērā iepriekšējo punktu, ir jāatrod izdevīgs apģērbu izplatīšanas uzņēmums, kurā strādā ne pārāk pazīstami, bet talantīgi dizaineri, kuriem svarīgāk būs izplatīt preces un gūt atpazīstamību, nevis iegūt lielu naudu.

4. Interneta veikala izstrāde

Tagad ir laiks izveidot virtuālo apģērbu stendu. Tāpat kā "taustāmajā veikalā", arī interneta tirgošanās vietai ir jābūt aci piesaistošai un patīkamai.

Pats galvenais, lai preču klāsts būtu ērti pārskatāms un sagrupēts attiecīgajās un mājas lapas apmeklētājam saprotamās kategorijās. Nozīmīgi, lai preču klāsts apģērbu veikalā nemitīgi tiek papildināts, lai mājas lapa būtu svaiga un klientiem interesanta.

Lai interneta veikalā būtu padomāts par katru tehnisko niansi, kura ir atbilstoša vizuālajam mājas lapas dizainam, nepieciešams vērsties pēc palīdzības pie profesionāliem mājas lapu izstrādātājiem. Cenšoties ietaupīt uz web vietnes izstrādi, var nākties saskarties ar mājas lapas apmeklētāju neapmierinātu, jo lētās mājas lapu dizainu sagataves, bieži vien neatbilst tavam preču kāstam un lasītāju vajadzībām.

5. SEO

Neaizmirsti optimizēt savu interneta veikalu, lai tas parādītos augstākajās interneta meklētāju pozīcijās. Lielākoties ceļu pie tava apģērbu veikala, cilvēki atradīs tikai pēc meklēšanas Google vai Bing. Tādēļ ir svarīgi apjaust, kādi atslēgvārdi visprecīzāk raksturo tavus apģērbus.
Ja specializējies bērnu apģērbu tirgošanās, tad visticamāk "Bērnu drēbes" vai "Bērnu apģērbs" būs tie atslēgas vārdi, kurus tavas mājas lapas apmeklētāji būs ievadījuši interneta vides meklētājos. Tādēļ nepieciešams tavu apģērbu tipam atbilstošos atslēgvārdus ievietot mājas lapas tekstā.

6. Reklāma tavam interneta veikalam

Kamēr neviens nezinās par tavu interneta veikalu, maz ticams, ka saņemsi neskaitāmus pasūtījumus. Tādēļ izplati ziņu par to, ka interneta vidē ir atvēries bezgala aizraujošs un jaunākajām kolekcijām pārbagāts interneta apģērbu veikals.

Ievieto reklāmas citos populāros interneta portālos, aktīvi darbojies sociālajos medijos - Facebook, Twitter, Pinterest, Youtube, Draugiem.lv, utt. Nekautrējies iesaistīties apģērbu nozares forumos. Izsludini konkursu un veido citas aktivitātes, kuras varētu izplatīt tālāk tava interneta veikala nosaukumu un adresi. Vai arī panāc, ka pa tevi uzraksta kāds populārs modes blogs.

Iespēju ir daudz, nepieciešams tikai atrast tavam interneta veikalam saistošāko reklamēšanas paņēmienu un pavisam drīz nevarēsi ne atkauties no apģērbu pasūtījumiem. 

Aktuāla interneta veikala izstrāde? Laipni aicināts sazināties ar mūsu speciālistiem.