krāsas

Pareizs un atbilstošs krāsu lietojums ir būtisks elements, prezentējot savu uzņēmumu plašākai auditorijai. Noteikts krāsu salikums spēj radīt un piešķirt noskaņu uzņēmuma idejai, būtībai un vērtībām, ko tas pārstāv. Krāsu toņi spēj bez vārdiem pastāstīt, kādā biznesa nišā uzņēmums saimnieko.

Arī krāsu salikumu uz biznesa vizītkartes ir vērts apdomāt tā pamatīgāk, lai atbilstoši prezentētu savu uzņēmumu. Bet krāsu un to toņi ir tik sasodīti daudz. Kā izvēlēties īstās krāsu kombinācijas? Kā nenošaut greizi?

Aplūko 10 padomus, kuros pastāstīts, pēc kā un kur ir jāmeklē savam uzņēmumam atbilstošākās vizītkartes krāsas:

Aplūko sava uzņēmuma industriju

Noskaidro, kādi krāsu toņi ir modernākie tavā biznesa lauciņā.

Definē savu mērķauditoriju

Atbildi uz jautājumu - ko meklē tava auditorija, kas viņi ir? Definēšana ļaus saprast, kādā stilā vēlies komunicēt ar saviem klientiem.

Izzini krāsu psiholoģiju

Katrai krāsai ir slēpta psiholoģiskā ietekme uz cilvēka zemapziņu. Noskaidro, kādu sajūta rada katra krāsa un izvēlies savējo.

Pazīsti sava uzņēmuma krāsas

Ja Tavs uzņēmums jau ir pazīstam klientiem ar noteiktu krāsu salikumu, noteikti izvēlies šīs krāsas izmantot arī vizītkartē - tas rada vienotu un profesionāla uzņēmuma tēlu.

Izmanto krāsu apli

Izzini krāsu salikumu pamatus. Jau eksistē veselas krāsu salikumu shēmas, tev atliek tikai izvēlēties tavam uzņēmumam atbilstošākās.

Izvēlies ilgtermiņa krāsas

Izanalizē, cik moderns vai tieši otrādi, klasisks, ir tavu vizītkaršu krāsu salikums - cik ilgi šīs krāsas būs aktuālas?

Definē klientu reakciju

Ko tu vēlies pateikt, ar šīs vizītkaršu krāsām? Kādu reakciju tu vēlies sagaidīt, kad sniedz klientam savu vizītkarti?

Izmanto savas mājas lapas krāsas

Lai radītu vienotu firmas stilu, jāatceras, ka arī uzņēmuma mājas lapa ir daļa no korporatīvās identitātes. Vieno vizītkartes krāsu shēmu ar mājas lapā ievietotajiem krāsu toņiem.

Izvēlies centrālo grafisko elementu

Acīm patīk attēli, tu vari izmantot kādu vienojošu zīmējumu arī uz savas vizītkartes - tomēr tas vairāk der radošu profesiju pārstāvjiem.

Meklē iedvesmas avotus

Vienmēr var aplūkot citu darbus, lai spētu radīt savējos. Bet tas nenozīmē, ka ir jākopē - galvenais ir izprast, kas no esošā var noderēt tev.


Tie ir tikai daži no padomiem, kurus iespējams ņemt vērā, ja vēlies sava uzņēmuma vizītkartei piešķirt profesionālu iespaidu.

Izmantotā raksta informācija: Kā izvēlēties pareizās krāsas sava biznesa vizītkartes dizainam?


Ir aktuāla uzņēmuma vizītkartes izveide? Vēlies uzzināt vairāk par kvalitatīva logo izveides iespējām? Jautā, mēs palīdzēsim!