Nauda

Ja vēlies izcelties konkurentu vidū un piesaistīt investorus Mājas lapu izstrāde, tev jārada profesionāls iespaids par savu uzņēmumu. Iespējams tavam uzņēmumam nav milzums daudz finansu līdzekļu, lai atļautos pārlieku greznas ārišķības, tomēr ir pāris veidu, kā likt savam biznesam vizuāli izskatīties lielākam, iespaidīgākam un nozīmīgākam.

Veidi, kā likt savam uzņēmumam izskatīties iespaidīgākam:

1. Izstrādā iespaidīgu un profesionāla izskata mājas lapu - tā kā apkārtējie uzņēmumus sākotnēji meklē internetā, tad tavas web lapa rada pirmo iespaidu par tavu biznesu;

2. Noalgo "virtuālo sekretāri" - tā radīsi iespaidu, ka tev nepieciešami asistenti, lai paveiktu visus projektus;

3. Vairāk rīko virtuālos konferences zvanus - tas rada iespaidu, ka esi aizņemts, lai tiktu uz klātienes tikšanos, tomēr izmanto visas iespējas, lai veidotu komunikāciju;

4. Īrē biroja telpas - ja strādāsi savā pagrabā, tas neradīs profesionālu biznesa iespaidu;

5. Izstrādā savu logo, zīmolu un vizītkarti - tavam biznesam ir atpazīstamības zīme;

6. Pārdod savus produktus internetā -  gan investori, gan klienti varēs aplūkot tavu produktu un pakalpojumu piedāvājumu (produkti liecina vairāk par vārdiem).

 

Cerams, ka kāds no šiem padomiem palīdzēs Tava biznesa attīstībā.


Lasīt vairāk: Padomi biznesam


Informācijas avots:  Iespaidīgs bizness


Radušies papildus jautājumi par Mājas lapu izstrāde? Vēlies uzzināt vairāk par mājas lapas nozīmi profesionāla korporatīvā tēla radīšanā? Jautā, mēs palīdzēsim!