Firmas mājas lapa

Pastāv uzņēmēji, kuri aizvien izvēlas neizstrādāt mājas lapu savai firmai, jo to neatļauj attiecīgais budžets. Tiešām jāatzīst, ka kvalitatīvas mājas lapas izstrāde prasa līdzekļus, taču tie labumi, ko mājas lapa pēc tās izstrādes sniedz tavam biznesam ir nenovērtējami.

Kļūsti redzams!

Vienkāršākais un acīmredzamākais mērķis, ko sasniedz izveidotā mājas lapa ir spēja padarīt tavu uzņēmumu "redzamu". Būtībā, klientiem nevajadzētu sagādāt grūtības atrast tavu uzņēmumu. Pamatā tavai firmai vajadzētu būt vieglāk atrodamai, nekā taviem konkurentiem.

Pārsvarā klienti konkrētu pakalpojumu vai produktu meklē interneta meklētājos. Ja tavai firmai nebūs mājas lapa, tavu produktu vai pakalpojumu neviens noteikti neatradīs.

Mājas lapa veido uzticamību

Ja centies ietaupīt uz mājas lapas veidošanu un palūdz izstrādāt firmas web lapu savai tantei, brālēnam, kaimiņam vai jebkuram citam "datorus saprotošam indivīdam", labāk nemaz nesāc veidot uzņēmuma mājas lapu. Profesionāli izstrādāts dizains gan mājas lapā, gan vizītkartēs, gan brošūrās rada profesionālu iespaidu un uzticamību. Tādēļ ir vērts apsvērt dizaina izstrādi uzticēt profesionālim, lai arī gala rezultāts būtu apmierinošs.

Iedomājies sevi klienta vietā. Ja tu atrastu divas vienāda biznesa mājas lapas, viena no tām izskatītos neglīta un nesaprotama, bet otra web lapa ir profesionāli izstrādāta - skaidrs un uzņēmuma identitātei atbilstošs dizains, tad pie kura uzņēmuma tu grieztos pēc attiecīgā produkta vai pakalpojuma?
Vai neglīti izstrādāts dizains tiešām liecinās par tavu taupīgumu, vai tomēr ne tik uzticamu un nenopietnu biznesu.

Ar mājas lapu tu sasniedz plašāku auditoriju

Internetu izmanto ļoti liels skaits cilvēku, tieši tādēļ mājas lapas izveide un publicēšana ir pirmais solis, lai sasniegtu plašākus auditorijas apvāršņus. Izmanto šo plašo auditoriju, definē, savas mājas lapas mērķi un dodies iekarot jaunus klientus.

Bezmaksas reklāma = uzņēmuma mājas lapa

Tikko kā esi izveidojis mājas lapu tā jau pati par sevi kļūst par bezmaksas reklāmu tavam uzņēmumam. Tagad tu vari no firmas e-pasta sūtīt dažādus ziņojumus saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem teju par baltu velti (jānoalgo kāds cilvēks, kurš sūtīs vēstules).

Izsūti klientiem jaunumu ziņojumus par tavu uzņēmumu vai jauno produktu pievedumu. Tev vairs nav jādodas uz attālākām pilsētām, lai stāstītu par savu satriecošo uzņēmumu un produktiem, vienkārši aizsūti e-pasta vēstuli ar aptuveni šādu tekstu: "Hei! Aplūko manu mājas lapu www.firma.lv un iegūsti produktus ar 50% atlaidi".

Web lapa atvieglo ikdienu darbiniekiem

Attiecīgajam darbiniekam ik dienas ir jāsaņem zvani no klientiem. Daudzi klienti pamatā uzdod līdzīgus jautājumus - par cenu, par kvalitāti, par atrašanās vietu, utt.. Vai nebūtu daudz vieglāk, ja visa šī pamatinformācija būtu jau iepriekš sagatavota un publicēta visiem pieejamā vietā? Protams, ka būtu! Tādēļ mājas lapas izveide palīdzētu taviem darbiniekiem koncentrēties uz inovāciju un uzlabojumu ieviešanu firmā, nevis uz neskaitāmi vienādu jautājumu atbildēšanu. Mājas lapa palīdz ietaupīt laiku un darbinieki kļūs produktīvāki, koncentrējoties uz citiem pienākumiem.

Vērtīgas klientu atsauksmes

Mājas lapa ir ideāli piemērota platforma, kur taujāt pēc klientu atsauksmēm. Izsūti e-pasta vēstuli ar aicinājumu esošajiem klientiem norādīt apmierinātību ar tavu firmu, pakalpojumiem un produktiem.

Pēc tam vari secināt, kā uzlapot savu firmu, kā arī publicēt esošo klientu atsauksmes savā mājas lapā, lai potenciālajiem klientiem rastos objektīvāks spriedums par tavu uzņēmumu.

Nekādas papīru kaudzes

Daudzi uzņēmumi tērē iespaidīgas naudas summas, lai izdrukātu dārgus produktu katalogus, brošūras un skrejlapas. Publicējot informāciju mājas lapā vai arī to nosūtot e-pasta jaunumu ziņojumā, tas praktiski neko nemaksā. Padomā ar par papīru kaudzēm, kuras vairs neaizņems tavu kabinetu un kokiem, kurus būsi izglābis.

Galvenais secinājums

Mājas lapa ir iespēja ietaupīt ilgtermiņā! Ieguldot mājas lapas izstrādē ir iespēja ietaupīt finansiālos, izdales materiālu, darbinieku un laika resursus. Firmas mājas lapa ir iespēja sasniegt lielāku auditoriju un kļūt redzamam lielajā interneta jūklī.


 Lasīt vairāk: Mājas lapu izstrāde

Rakstā izmantotais informācijas avots: Kā mājas lapa var palīdzēt tavam biznesam?


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par mājas lapas izstrādes nozīmi biznesa attīstībā? Jautā, mēs palīdzēsim!