Tu noteikti esi dzirdējis par SEO. Tu esi pārliecinājies par to, ka SEO ir lielisks mārketinga instruments. Tu uzskati, ka tas ir ļoti spēcīgs rīks. Šajā bloga rakstā nedaudz par to, kādēļ izvēlēties SEO optimizāciju Google meklētājprogrammās. 

SEO google ir viens no mārketinga mix elementiem

Iespējams tu jau iepriekš esi dzirdējis par SEO nozīmīgumu. SEO ir viens no efektīvākajiem instrumentiem brīžos, kad ir nepieciešams piesaistīt jaunus potenciālos klientus, tas var palīdzēt paaugstināt konversijas līmeni. Tomēr, SEO nevar aizstāt citus mārketinga elementus.  Tikai kombinācijā ar citiem mārketinga elementiem tas var stiprināt zīmola atpazīstamību un uzņēmuma konkurētspēju.

Attēlu rezultāti vaicājumam “marketing mix”

Mārketinga mix elementi.

SEO google optimizācija nekad nav pārāk dārga!

Neviena cita mārketinga elementa cena nav atkarīga no izvēlētā pakalpojumu sniedzēja profesionalitātes un spējas sasniegt noteiktu rezultātu. Dažādu uzņēmumu piedāvājumu salīdzināšana dod iespēju izvēlēties lētāko un kvalitatīvāko pakalpojumu. Atcerieties, ka SEO nav izmaksas, tas ir ieguldījums Jūsu uzņēmuma turpmākajā attīstībā.

SEO google optimizācija rada uzticamību

SEO dod iespēju stiprināt un pilnveidot uzņēmuma zīmolu, ka arī paaugstināt zīmola atpazīstamību. Galvenais SEO optimizācijas mērķis ir panākt to, lai ievadot kādu noteiktu frāzi vai meklēšanas vaicājumu, Jūsu uzņēmuma mājas lapa parādītos TOP pozīcijās. Psiholoģija liks potenciālajiem klientiem noticēt tam, ka Jūsu pakalpojums ir vislabākais.

Attēlu rezultāti vaicājumam “brand awareness model”

Zīmola atpazīstamības modelis.

Secinājums par SEO google optimizāciju

Cerams, ka šie iemesli, kas raksturoja to, kādēļ pielāgot SEO Google meklētājprogrammai pārliecināja tevi par sagaidāmajiem ieguvumiem pēc SEO stratēģijas izveides un realizēšanas. Integrēta SEO stratēģija dos iespēju veicināt straujāku biznesa izaugsmi un zīmola atpazīstamību. Viens nosacījums, kuru iesakām atcerēties: ja Jūs vēlaties sasniegt profesionālu SEO rezultātu, noalgojiet SEO profesionāli. Pēc tam piedāvājiet viņiem budžetu, kura ietvaros ir jāsasniedz izcils rezultāts.


Lasīt vairāk: SEO


Rakstā izmantotais informācijas avots: Galvenie iemesli web lapas optimizācijai


Saistītie raksti:

Tīmekļa vietnes optimizācijas pamati

SEO tests tavai mājas lapai. Kā to nokārtot?

10 mīti par SEO optimizāciju


Ir radušies jautājumi par SEO google meklētājprogrammā? Jautā, mēs palīdzēsim!