Labs web dizains

Mūsdienās mājas lapas dizainam ir milzīga ietekme biznesa attīstībā. Uzņēmuma mājas lapa ir pirmā vieta, kur potenciālie klienti ielūkosies pirms sadarbosies ar tavu firmu.

Infografika par laba web dizaina nozīmi

Zemāk redzamajā infografikā skaidri atspoguļota mājas lapas dizaina nozīme, lai web vietne pēc iespējas vairāk apmeklētāju padarītu par pircējiem jeb sasniegtu augstāka reklāmguvumu līmeni.

Konkurence mūsdienu apstākļos ir ļoti liela visos nozaru sektoros, jo interneta vidē lietotājam pastāv vairāk iespēju - viņš var salīdzināt vairākus uzņēmumus un to piedāvāto produktu klāstu un tikai tad izvēlēties firmu, ar kuru vēlēsies sadarboties. Slikts web dizains noteikti pavājinās uzņēmuma iespējas atstāt labu iespaidu uz klientu.

Attēlu rezultāti vaicājumam “the importance of good web design and its impact on people and profits”

Infografika: labs web dizains.

Galvenās infografikas atziņas:

1. 35% mājas lapas apmeklētāju vidusmēra mājas lapā nespēj pabeigt vienkāršu uzdevumu, jo lapa ir pārāk sarežģīta;

2. Mājas lapā ir nepietiekams informācijas daudzums, pārbāzts lapas interfeiss un pārāk mazi burtu fonti, kurus nav iespējams izlasīt;

3. Labākie mājas lapu dizainu piemēri sastopami viesnīcu industrijā. Finanšu un banku nozarē web dizains ir mazāk veiksmīgs.


Saistītie raksti:

Efektīvi web dizaina izstrādes principi

Kas ir emocionāls mājas lapas dizains?

Gudrības, kuras web dizaineri var aizgūt no preses


Lasīt vairāk: Web dizains

Rakstā izmantotais informācijas avots: Laba web dizaina nozīme klientu piesaistē un peļņas gūšanā


Radušies papildus jautājumi par web dizainu? Vēlies uzzināt vairāk par efektīva web dizaina izstrādi? Jautā, mēs palīdzēsim!