Logo stils

Lai izveidotu labu logotipu, tam jābūt saskaņā ar uzņēmuma misiju un kultūru - tas ir uzņēmuma, gan preču un pakalpojumu vizuālais spoguļattēls. Logotipam ir jāizraisa uzticēšanās, un tas noteikti nedrīkst rosināt asociācijas, kas ir pretrunā ar uzņēmuma vērtībām un preču, pakalpojumu kvalitāti.

Logotipam jāatbilst šādiem kritērijiem:

-jābūt viegli atpazīstamam;

-jābūt viegli salasāmam;

-jāfunkcionē gan lielā, gan mazā izmērā;

-jāfunkcionē gan noteiktajās krāsās, gan melnā krāsā;

-tas nedrīkst novecot.

 

Logotipa vissvarīgākā īpašība ir izcelties pūlī - līdzīgi kā vairogiem senajos kaujas laikos, kur tie ne tikai aizsargāja no ievainojumiem, bet arī skaidri norādīja kas ir kurš starp putekļiem un dūmiem, gan tuvumā, gan tālumā.

Logotipam jābūt pieskaņotam tā darbības sfērai un jābūt izteiksmīgam. Logotipa izstrāde ir process, kad iegūto no uzņēmuma informāciju pārtulko vizuālā veidolā.

Sākotnēji tiek radītas idejas skices veidā, tās tiek zīmētas ar roku vēlāk no zīmētajām skicēm tiek izvēlētas visatbilstošākās, kas tiek digitāli apstrādātas, tiek veidotas krāsu kombinācijas utt.

Cik maksā logo izstrāde?

Logo izstrādes cena ir atkarīga no skiču skaita, ko izstrādā dizaineris. Cenu ietekmē - vai ideja pilnībā ir jāizstrādā dizainerim, vai Jums jau ir ideja, kura tikai jādigitalizē. Piem. ja Jums nav logo idejas, un Jums ir nepieciešmas vismaz 3-5 dažādas logo skices, izstrādes cena būs viena, bet ja Jums ir logo ideja jau skaidra un dizainerim nepieciešams tikai realizēt Jūsu ideju, tad izstrādes cena būs ievērojami zemāka.

Izstrādes laiks logotipam, kur katrai krāsa un simbolam tiek veidota asociācija un nozīme ar konkrēto nozari vidēji 2-4 nedēļas.

Kā notiek logo izstrāde? Pievienoju pielikumu vienam paraugam, ko Jūs saņemsiet veicot logo izstrādes pasūtīšanu pie mums. Paraugu .pdf (3 mb) formātā variet apskatīties šeit (uzgaidiet, kamēr failu ielādēs Jūsu interneta pārlūkā).

Zvaniet mums +371 2 6340034 un mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt izveidot Jūsu uzņēmumam atbilstošāko logotipu. 


Lasīt vairāk: logo un firmas stils


Ir aktuāla logotipa izstrāde? Jautā, mēs palīdzēsim!