WEB_KARTES_DIZAINS.jpg

Web dizaina karte nav tikai sociālo mediju popularizēts kārtējais trends. Tas ir instruments ar kura palīdzību ir iespējams palielināt Jūsu lapas lietošanas efektivitāti. Turpiniet lasīt šo rakstu, lai uzzinātu nedaudz vairāk.

Kāpēc tas ir iemantojis tādu popularitāti

1. Komunikācija izmantojot īsu un konkrētu informāciju

Kartes dizains norāda uz ļoti ierobežotas informācijas saturēšanas iespējamību. Tas dod iespēju pielāgoties potenciālo klientu informācijas uztveres īpatnībām un to sadalīt nelielos informatīvos blokos.

2. Kartes dizains ir mobilajām ierīcēm draudzīgs

Izmantojot šo dizaina izkārtojuma veidu paveras plašas manipulēšanas iespējas, kas pielāgotas dažādām ierīcēm. Ja Jūs apsverat iespēju pāriet uz responsīvo dizainu, tad ieguvumi no šī izkārtojuma būs ievērojami.

3. Mājas lapas organizācija

Ja Jūs esat pārcentušies ar informācijas pārsātināšanu mājas lapā, tad šis dizains dos iespēju esošo informāciju loģiski un lapas apmeklētājam viegli saprotami sastrukturēt.

4. Draudzīgs sociālajiem medijiem

Šis kartes dizains dod iespēju optimizēt Jūsu mājas lapu, padarot to vieglāk izprotamu, tādējādi, apmeklētājiem radīsies vēlme dalīties ar iegūto informāciju sociālajos tīklos.

Sociālie mediji Pasaulē.

4 veidi, kā optimizēt Jūsu mājas lapu ar šo dizainu

1.Uztveriet katru karti individuāli un pievienojiet tai CTA

Galvenā šī izkārtojuma priekšrocība ir vienkāršība un saprotamība. Lai lietotāji sapratu atšķirību starp šīm kartēm ir ieteicams katrai kartei pievienot savu attēlu un īpaši pielāgotu CTA.

2. Par prioritāti izvirziet kartes lietojamību

Kaut arī augstāk tika pieminēts tas, ka šīs kartes izkārtojums var būt funkcionāls, tas ir uzskatāms arī par pateicīgu un modernu dizainu. Tomēr pārāk neaizraujaties ar dizainu. Vispirms padomājiet par Jūsu klientu. Fokusējaties uz to, lai šo dizainu nepadarītu pārblīvētu un smagnēju - tāds nav mērķis!

3. Brīvo vietu izmantojiet efektīvi

Kā jau tika pieminēts iepriekš ir viegli pārkāpt to robežu, kad šis dizains var kļūt pārblīvēts un klientiem neizprotams. Lai palielinātu lapas funkcionalitāti, izvairieties no "negatīvā laukuma". Šim mērķim ir ieteicams izmantot balto vietu starp katru no kartēm.

4. Vienkāršāk ir vislabāk

Karšu dizaina procesā neaizmirstiet par attēlu apstrādi un optimizēšanu Ir nepieciešams ievērot proporciju starp kartes izmēru un attēla izmēru. Iedomājaties, kā izskatīsies liels attēls, kurš ievietots mazā kartē. Izvēlieties attēlus ar īpašu rūpību. Tiem nevajadzētu pārsniegt 75% no kartes izmēra.

Attēlu apstrāde

Secinājums

Dizaina risinājums, kurs ir aizgūts no sociālajiem medijiem ir parocīgi izmantojams, tomēr pirms tā izmantošanas uzsākšanas ir nepieciešams pārliecināties par to, vai Jūsu izpildījumā šis dizains nav pārspīlēti pārblīvēts un klientam nesaprotams.


Rakstā izmantotais informācijas avots: 4 veidi kā optimizēt WEB kartes dizainu.


Radušies papildus jautājumi par web dizainu? Vēlies uzlabot mājas lapas dizainu un funkcionalitāti? Jautā, mēs palīdzēsim!