Nomainīt mājas lapu

Viss mainās un attīstās. Neviens no tā īsti nevar izvairīties. Lai uzņēmuma mājas lapa nepārvērstos par aizvēsturisku un putekļiem noklātu interneta lapeli, firmas web vietnei jāseko līdzi laikam, izmantojot iespējas, ko sniedz tehniskie un dizainiskie uzlabojumi. Iespējams, tev šķiet, ka tikai pavisam nesen tavam uzņēmumam tika veidota mūsdienīga un moderna mājas lapa, un tās dizainam nav nepieciešamas nekādas izmaiņas. Tomēr internetā viss mainās neiedomājami strauji, tādēļ būtu nepieciešams pievērst uzmanību mājas lapas izskatam, lai spētu piesaistīt jaunus klientus un veidot profesionālu uzņēmuma iespaidu.

Ja kāds no zemāk minētajiem apgalvojumiem atbilst tava uzņēmuma mājas lapai, iesakām, telefonā sameklēt mājas lapas dizainera numuru un apspriest iespējas, kā pārveidot un modernizēt savas firmas web lapu.

Mājas lapa izskatās aizvēsturiska

Internets ir dinamiska vieta, kur straujas izmaiņas tiek uzskatītas par normālu un pat vēlamo parādību. Arī web dizaina tendences mainās sezonāli. Protams, nekad nebūs iespējams mainīt savu mājas lapu ik reizi, kā parādīsies kāds jauns web dizaina elements, tomēr pastāv atšķirība starp mājas lapu, kuras izskats liecina par 90-to gadu klātbūtni (spilgtas pretkrāsas, nepieskaņoti tekstūras elementi, nekvalitatīvas bildes, utt.) un lapu, kura veidota pirms pāris gadiem.

Saprotams, ka jebkuras pārmaiņas ir grūti pieņemt, jo pierastie apstākļi ir patīkamāki. Tomēr ir vērts izslīdēt no komforta zonas un pieņemt faktu, ka uzņēmuma web lapai nepieciešamas dizaina izmaiņas, lai parādītu klientiem, ka firma seko līdzi laikam.

Bizness attīstās, bet mājas lapas dizains atpaliek

Ja bizness ir veiksmīgs, spēj piesaistīt klientus un sekmīgi palielina peļņu, arī uzņēmuma mājas lapai jāatspoguļo, kādā līmenī atrodas Jūsu firma. Mājas lapai jāsakrīt ar biznesa izaugsmi, jo klientiem arvien biežāk un vairāk meklējot Jūsu uzņēmumu, var rasties šaubas par firmas moderno pieeju un risinājumiem, ja tās web lapa runā par pretējo.

Konkurenti ir modernizējuši savu mājas lapu

Patīk tas vai ne, tomēr konkurenti ar jaunu un mūsdienīgu mājas lapas izskatu, spēs daudz efektīvāk izcelties interneta vidē, ievērojami palielinot arī mājas lapas apmeklējuma plūsmu un piesaistot jaunus klientus. Neatpaliec no konkurentiem!

Esošā mājas lapa funkcionālā un lietošanas ziņā ir neērta

Ja mājas lapa ir saprotama un skaidra, apmeklētājiem ir daudz vieglāk izprast uzņēmuma būtību un piedāvāto pakalpojumu specifiku. Mājas lapas apmeklētājam jāspēj ar vienu peles klikšķi nokļūt pie nepieciešamās un interesējošās informācijas. Web lapa, kurai ir veidota pārdomāta navigācija, pavairo iespēju, ka mājas lapas apmeklētājs būs gatavs veidot sadarbību ar Jūsu uzņēmumu.

Uzņēmuma zīmols nesaskan ar mājas lapas dizainu

Ja mājas lapas apmeklētājs konstatē, ka uzņēmuma zīmola būtība un tēls nesaskan ar mājas lapas izskatu un sniegto informāciju, tas viņos var radīt nevēlēšanos turpināt sadarbību ar konkrēto firmu. Piemēram, ja zīmols ir populārs bērnu vidū, taču mājas lapas grafiskie elementi un izskats neuzrunā bērnu vecākus, web lapa pazaudē potenciālos klientus pat, ja firmas radītais produkts ir izcils.

Mājas lapa neatbalsta jaunākās interneta iespējas

Bieži vien apmeklētājiem ir jāsaskaras ar mājas lapām, kuras lēni ielādējas, kuru grafiskie elementi neuzrādās un lapas saturs ir izkropļots. Šādas parādības klientus aizbaida no mājas lapas. Apmeklētāji nemaz neriskēs iet cauri firmas mājas lapai, ja viņiem būs jāsaskaras ar šāda veida web vietnes trūkumiem.

Protams, jebkurš uzņēmums uzskata, ka viņu mājas lapai nav ne vainas, tomēr ir vērts aplūkot, vai nav pienācis laiks sekot pārmaiņām un uzlabot savu mājas lapas dizainu.


 Lasīt vairāk: Web dizains

Raksta avots: mājas lapas dizaina nomaiņa.


Vēlies uzzināt vairāk par konkurētspējīga mājas lapas dizaina izveidi? Jautā, mēs palīdzēsim!