Nomainīt mājas lapu

Mājas lapas dizains - tas ir tas, kas patstāvīgi mainās un attīstās. Neviens no tā īsti nevar izvairīties. Lai uzņēmuma mājas lapa nepārvērstos par aizvēsturisku un "putekļiem" noklātu interneta lapu, uzņēmuma mājas lapai jāseko līdzi laikam, izmantojot iespējas, ko sniedz tehniskie un dizainiskie uzlabojumi.

Ja kāds no zemāk minētajiem apgalvojumiem atbilst Jūsu uzņēmuma mājas lapai, iesakām, telefonā sameklēt mājas lapas dizainera numuru un apspriest iespējas, kā pārveidot un modernizēt savas firmas web lapu.

Mājas lapa izskatās aizvēsturiska

Internets ir dinamiska vieta, kur straujas izmaiņas tiek uzskatītas par normālu un pat vēlamo parādību. Arī web dizaina tendences mainās sezonāli. Protams, nekad nebūs iespējams mainīt mājas lapas dizainu ik reizi, kā parādīsies kāds jauns web dizaina elements, tomēr pastāv atšķirība starp mājas lapu, kuras izskats liecina par 90-to gadu klātbūtni (spilgtas pretkrāsas, nepieskaņoti tekstūras elementi, nekvalitatīvas bildes, utt.) un lapu, kura veidota pirms pāris gadiem.

Bizness attīstās, bet mājas lapas dizains atpaliek

Ja bizness ir veiksmīgs, spēj piesaistīt klientus un sekmīgi palielina peļņu, arī uzņēmuma mājas lapai jāatspoguļo, kādā līmenī atrodas Jūsu uzņēmums. Mājas lapai jāsakrīt ar biznesa izaugsmi, jo klientiem arvien biežāk un vairāk meklējot Jūsu uzņēmumu, var rasties šaubas par firmas moderno pieeju un risinājumiem, ja tās web lapa runā par pretējo.

Konkurenti ir modernizējuši savu mājas lapu

Patīk tas vai ne, tomēr konkurenti ar jaunu un mūsdienīgu mājas lapas izskatu, spēs daudz efektīvāk izcelties interneta vidē, ievērojami palielinot arī mājas lapas apmeklējuma plūsmu un piesaistot jaunus klientus.

Esošā mājas lapa funkcionālā un lietošanas ziņā ir neērta

Ja mājas lapa ir saprotama un skaidra, apmeklētājiem ir daudz vieglāk izprast uzņēmuma būtību un piedāvāto pakalpojumu specifiku. Mājas lapas apmeklētājam jāspēj ar vienu peles klikšķi nokļūt pie nepieciešamās un interesējošās informācijas. Web lapa, kurai ir veidota pārdomāta navigācija, pavairo iespēju, ka mājas lapas apmeklētājs būs gatavs veidot sadarbību ar Jūsu uzņēmumu.

Uzņēmuma zīmols nesaskan ar mājas lapas dizainu

Ja mājas lapas apmeklētājs konstatē, ka uzņēmuma zīmola būtība un tēls nesaskan ar mājas lapas izskatu un sniegto informāciju, tad iespējams pienācis laiks šo situāciju mainīt.

Mājas lapa neatbalsta jaunākās interneta iespējas

Bieži vien apmeklētājiem ir jāsaskaras ar mājas lapām, kuras lēni ielādējas, kuru grafiskie elementi neuzrādās un lapas saturs ir izkropļots.

Protams, jebkurš uzņēmums uzskata, ka viņu mājas lapai nav ne vainas, tomēr ir vērts aplūkot, vai nav pienācis laiks sekot pārmaiņām un uzlabot savu mājas lapas dizainu.


Nepieciešama mājas lapas dizaina izveide? Sazinies ar mums Tev ērtākā veidā.