mājas lapas izveide restorāniem

Izcilam restorānam nav tikai svarīgi pagatavot debešķīgi gardu ēdienu, nodrošināt viesmīlīgu servisu, bet arī izveidot veiksmīgu auditorijas piesaistīšanas platformu, proti, restorāna mājas lapu. Tomēr daudzas ēdināšanas iestādes paļaujas uz savu kvalitāti un esošo klientūru, neprezentējot sevi interneta tīmeklī. Bet, cik ilgi tā vēl varēs. Cilvēks bieži, pieņemot lēmumu, kur vakariņot, palūkosies internetā, kurš restorāns ir vislabākais un visdraudzīgākais. Ja tava ēdināšanas vietiņa nebūs atrodama internetā - lūk, vēl viens klients tai paiet garām.

Parādi sava šefpavāra meistarību, oficiantu laipnību un restorāna telpu omulību - veido garšīgu ēdināšanas iestādes mājas lapas dizainu.

Zemāk minētas svarīgākās iezīmes, kas palīdzēs izstrādāt teicamu restorāna mājas lapu.

WEB Dizains - svarīgākais posms - mājas lapas izveide restorāniem

Protams, katra ēdināšanas iestāde veidos atšķirīgu dizainu savai web lapai. Mājas lapas dizains lielā mērā balstīsies uz iestādes logotipu, ēdiena veidu un kvalitātes pakāpi.

Informatīva web lapas sākumlapa

Pārliecinies, ka mājas lapas apmeklētājs spēs visu svarīgāko informāciju atrast restorāna sākumlapā. Sākumlapa veido pirmo iespaidu par pašu restorānu, tā vidi, ēdienu kvalitāti un apkalpošanu. Nodrošini, lai sākumlapā parādītos skaidra mājas lapas navigācija, kontaktu sadaļa un tekstu izvietojums.

Rezervācijas iespēja mājas lapā

Ļoti liela iespēja (pat ļoti liela), ka mājas lapas apmeklētājs vēlēsies rezervēt galdiņu. Nodrošini iespēju mājas lapas apmeklētājam sazināties ar jūsu restorānu elektroniski vai telefoniski (apdomā arī rezervācijas formas ievietošanas iespēju mājas lapā). Galvenais, lai apmeklētājs acumirklī var ieraudzīt, kur ir jāzvana, lai apmeklētu Jūsu restorānu.

Mājas lapas saturs

Lai ēdiens būtu gards, tam ir jābūt pagatavotam no kvalitatīvām sastāvdaļām. Tāpat ir ar mājas lapas saturu. Izsakies īsi, bet informatīvi - lai visa nepieciešamā informācija ir nodota mājas lapas apmeklētājam. Veido saturu, kas var būt noderīgs mērķauditorijai - varbūt ievieto kādu recepti, raksti blogu par restorāna pasākumiem, utt.

Atrašanās vieta

Kā gan cilvēki zinās, kur atrodas Jūsu burvīgais restorāns, ja mājas lapā nebūs ievietota karte. Izmanto Google maps vai nolīgsti kādu zīmēt pratēju, lai uzskatāmi un skaidri ilustrē, kur atrodas Jūsu ēdināšanas iestāde.

Bildes ēstgribas veicināšanai

Bilde izsaka vairāk, nekā tūkstošs vārdu, pareizi? Kvalitatīvi ēdienu attēli spēs piesaistīt izsalkušus apmeklētājus, kā lapsenes pie atvērtas ievārījuma burkas. Parādi gardos ēdienus no vislabākās puses. Laba ēdiena fotogrāfija ir labākais veids, kā pārliecināt savu mērķauditoriju.

Svaiga mājas lapas informācija

Saglabā svaigu savu mājas lapas saturu. Atjauno ēdienkarti, raksti jaunus bloga ierakstus, ziņo klientiem par restorāna pasākumiem, utt. Ziņo par speciāliem svētku piedāvājumiem. Vienkāršāk sakot, paliec interesants.

Vietējā meklēšanas funkcija

Lai veiksmīgi piesaistītu klientus savam restorānam, izmantojiet Google+ Local iespējas. Tas palīdz Google Maps meklētājā uzrādīt Jūsu restorānu augstākā pozīcijā, tādā veidā padarot Jūs redzamāku auditorijas acīm.

Līdzīgam nolūkam izmanto arī Foursquare funkciju - padari savu restorānu populāru sociālajos portālos.

Mobils mājas lapas dizains

Bieži var gadīties, ka izsalkušie klienti meklēs kādu ēdināšanas iestādi no sava "gudrā telefona". Nodrošini to, lai mājas lapas dizains ir atbilstošs mobilo ierīču prasībām. Tas radīs profesionālākas iestādes iespaidu.

Mājas lapas navigācija

Pārliecinies, vai mājas lapas navigācijas sadaļām ir piešķirti atbilstoši un viegli nolasāmi nosaukumi. Restorāna apmeklētājam svarīgākie būtu - Par restorānu, Atrašanās vieta, Ēdienkarte, Rezervācija, Kontakti, Darba laiks.

Ēdienkarte - ļoti svarīgs aspekts - mājas lapas izveide restorāniem.

Mājas lapā ievieto saprotamu ēdienkarti un izvairies to ievietot PDF formātā. Dod iespēju apmeklētājam nokopēt ēdienkartes saturu, lai viņš to var parādīt saviem draugiem.

Darbinieki

Restorāna darbinieki ir restorāna dvēsele. Jūs taču ar tiem lepojaties. Tad parādiet tos arī mājas lapas apmeklētājiem.

Klientu atsauksmes

Lai veidotu kvalitatīvāku servisu un izprastu savus klientus, jautā viņu viedokli par savu restorānu. Publicē atsauksmes par savu ēdināšanas iestādi, veidojot lielāku uzticamību arī topošajiem restorāna apmeklētājiem.

Mājas lapas video

Ja bilde var izteikt vairāk par 1000 vārdiem, video noteikti šo skaitli var trīskāršot. Veido video saturu. Parādi sava restorāna telpas, apmeklētāju sajūtas, kādu specifisku pasākumu un darbīgos oficiantus - tas viss veido ļoti ticamu priekšstatu par Jūsu ēdināšanas iestādi. Papildus tas, protams, uzlabo arī Jūsu iespējas iekarot Google meklētāju augstākās pozīcijas. Google tīk video formāts.

Aktuāla mājas lapas izveide restorāniem? Sem.lv komanda tev var palīdzēt.


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par Mājas lapu izstrāde iespējām? Jautā, mēs palīdzēsim!