SEO Google

Tā kā cilvēki arvien vairāk izmanto Google, lai atrastu atbildes interneta plašumos, tekstu autoriem arvien vairāk jāspēj apzināties mājas lapas satura optimizācijas nozīme (SEO). Katrs autora radītais mājas lapas teksta gabaliņš ir nozīmīgs avots, kā potenciālie klienti spēj atrast uzņēmuma web vietni.

Taču vai autoriem tagad nepieciešams ģenerēt mājas lapas saturu priekš cilvēkiem, vai priekš meklējumprogrammu algoritma?

Mājas lapas satura izstrādes pamācības

Par laimi, vairs nav jāizvēlas starp šiem diviem aspektiem. Ja iepriekš visu noteica mājas lapas saturā ģenerētā atslēgas vārdu kvantitāte, nevis teksta kvalitatīvais pienesums sabiedrības intelektuālajai bagātināšanai, tad tagad Google sākusi dot priekšroku cilvēcīgam un kvalitatīvam saturam. Tieši tāpat kā lasītājs.

Bez tam, kāda jēga ierindoties Google augstākajās pozīcijās, ja teksts ir tik pavirši ģenerēts, ka nav iespējams ar tā palīdzību lasītāju padarīt par klientu?

Zemāk aplūko infografiku, kas paskaidro 10 veidus, kā iespējams izstrādāt tādu saturu, kurš ierindosies Google augstākajās pozīcijās un patiks arī taviem mājas lapas apmeklētājiem.

Daži no padomiem:

Radi garu, kvalitatīvu mājas lapas saturu.

Lielākā daļas meklējumu rezultātu parādīsies Google pirmajā lapā, ja tekstā būs vairāk par 2 000 vārdiem. Novērots, ka garāki un iztirzātāki raksti tiek vairāk "šēroti" sociālajos portālos, nekā īsāki ieraksti.

Atbildi uz klientu jautājumiem.

Ja tavam potenciālajam klientam ir kāds jautājums par uzņēmuma produktu vai pakalpojumu, viņš šo jautājumu visbiežāk ierakstīs Google meklētājā. Sniedz atbildes uz šiem jautājumiem un konkrētais saturs noteikti ierindosies Google pirmajā lapā. Ja tava uzņēmuma atbilde ir patiesāka un plašāka, nekā konkurentu mājas lapā, tev ir iespēja tikt pie jauna klienta.

Pavedini interneta lietotājus dalīties ar tavu saturu.

Jo vairāk cilvēki dalīsies ar tavu saturu sociālajos medijos, jo populārāks šis saturs šķitīs Google meklētājam.

Apskati vairāk padomus par mājas lapas satura optimizēšanu zemāk redzamajā infografikā.

10 Ways to Write Content That Ranks High on Google

Infografika: web saturs.

Cerams, ka šie padomi Tevi iedvesmoja atjaunot mājas lapas saturu.


Saistītie raksti:

Mājas lapas monitorings - labākie SEO instrumenti

7 faktori, kas būtiski ietekmēs SEO 2013. gadā

SEO - esi atrodams internetā!


Lasīt vairāk: SEO

Rakstā izmantotais informācijas avots: 10 veidi, kā panākt, ka saturs ieņem augstākās pozīcijas Google


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par web lapas satura ietekmi uz Google reitingu? Jautā, mēs palīdzēsim!