MAJAS_LAPU_IZSTRADE-2016.jpg

Ja jūsu mērķis ir piesaistīt arvien plašāku mērķauditoriju un gūt maksimālo labumu savam uzņēmumam izmantojot uzņēmuma mājas lapu, ir nepieciešams sekot līdzi jaunākajām attīstības tendencēm mājas lapu izstrādē un dizainā. Kas ieņems nozīmīgu lomu nākamajā gadā?

Motion UI

Motion lietotāja interfeiss ir radīts, lai pielāgotu un padarītu vienkāršāku pāreju un animāciju kodēšanu. Izmantojot Motion UI, Sass Mixins un CSS pārejas un animācijas ir vienkāršāk prototipēt un integrēt mājas lapā.

Attīstītā mājas lapas dizaina responsivitāte

Galvenais šī gada dizaineru izaicinājums ir responsīvā dizaina pielāgošana ne tikai mobilajām, bet arī valkājamajām ierīcēm. Apple Watch, Oculus Rift un Google Glass sāk ieņemt nozīmīgu vietu tehnoloģiju pasaulē un drīz vien kļūs pieejamas gandrīz ikvienam. Lietotāji sagaida, ka šīs ierīces tiks pielāgotas viņu vajadzībām, biznesa mērķiem un paradumiem.

Responsīvais web dizains.

Vienas lapas dizains

Ekrānu lieluma dažādība pieprasa dizaineriem radīt lietotājiem draudzīgu dizainu. Vienas lapas dizains sevī ietver mazāku klikšķu nepieciešamību, tādējādi uzlabojot mobilo ierīču lietotāju ērtības.

Nelielu datu izstrāde un dizains

Šie dati ir nozīmīgi komunikācijai ar plašu mērķauditoriju un ir noderīgi klientu attiecību vadīšanā, piemēram, dialoglodziņš, kurā mājas lapas apmeklētājs uz jautājumu var atbildēt ar “jā” vai “nē”. Tas savukārt klientam vai mājas lapas apmeklētājam rada viņa piederības un nozīmīguma sajūtu.

Vairs nekādu tekstlodziņu mājas lapās

Kopš mājas lapas un to dizains orientējas uz vienas lapas dizainu, ir nepieciešams samazināt ekstravaganti izveidotos un liekos dizaina elementus. Vairāku gadu garumā tekstlodziņu izmantošana ir bijis ļoti diskutabls jautājums un tika pieļauta to izmantošana uz klikšķiem orientētā mājas lapas dizainā. Lielākajā daļā gadījumu tie vēl ir atrodami mājas lapas apakšējā daļā.

WEB aplikācijas, kas dod iespēju dalīties ar attēliem

Attēlu, animāciju un video aizstāšana ar pogu "dalīties" ir vēl viena 2016.gadā nepieciešama mājas lapas dizaina sastāvdaļa. Mājas lapu izstrādātāji un dizaineri tiek aicināti integrēt mājas lapās attēlu un video dalīšanās aplikāciju.

Web aplikācijas.

Pilnekrāna navigācijas dizains

Nākamais attīstības posms, kas jāņem vērā web izstrādātājiem un dizaineriem ir pilnekrāna navigācijas dizaina izstrāde, kas paredzēta, lai padarītu ērtāku mobilo ierīču lietotāju navigāciju mājas lapā. Kā tas darbojas? Ja lietotājs vēlas aizpildīt reģistrācijas formu advancētajā responsīvā dizaina lapā, forma automātiski tiks attēlota pilnekrāna režīmā.

Secinājums

Mājas lapu izstrādes tendences iezīmē nepieciešamību pēc mobilo ierīču lietotājam draudzīgas un funkcionālas mājas lapas izstrādes. Vai tava mājas lapa ir draudzīga mobilo ierīču lietotājam?


Radušies papildus jautājumi par web izstrādi? Vēlies uzzināt vairāk par mājas lapas un web dizaina izstrādi? Jautā, mēs palīdzēsim!