mājas lapas dizains - (minimālisms logo un firmas stila dizaina izstrādē) minimālisma stils arvien vairāk iezogas dažādās dizaina platformās. Minimālisms kļuvis ļoti populārs arī web dizaina izstrādātāju aprindās. 

Minimāla stila mājas lapā saturs tiek koncentrēts uz pašām svarīgākajām lietām, atmetot nost visu lieko informāciju. Minimāla web dizaina lapā ir daudz vairāk brīvas vietas (white space), tikai pāris fotogrāfijas (iespējams, tikai viena liela bilde) un pieticīgs teksta apjoms. Šī stila mājas lapas ir skaidras, tīras, viegli nolasāmas un estētiski patīkamas, ko augstu novērtē web dizaina izstrādes kopienās.

Mājas lapas dizains - minimālisma stils

Minimālisma stils skaidri palīdz uzsvērt mājas lapas galveno domu, nenovirzot mājas lapas apmeklētāju uzmanību no galvenā uzdevuma - iegādāties preces, veidot sadarbību, iepazīties ar uzņēmumu vai ideju (atkarīgs no pasūtītāja mērķa). Aplūko izcilākos minimāla stila mājas lapas piemērus un iespējams tu vēlēsies izstrādāt tieši šāda stila mājas lapu jau tuvākajā nākotnē.

Protams, daži dizaineri minimālisma stilu cenšas padarīt patiešām minimālu, kas izraisa diskusijas, vai tāda veida mājas lapas neatstāj pārāk lielu vaļu cilvēku fantāzijai, jo dizainā īsti nekas netiek parādīts. Vai dažos dizaina piemēros minimālisms nav par daudz (par maz)?

mājas lapas dizains

mājas lapas dizains

mājas lapas dizains

mājas lapas dizains

mājas lapas dizains

dizains

 dizains

 dizains

dizains


Aktuāla mājas lapas dizaina izstrāde minimālisma stilā? Uzraksti mūsu speciālistiem.