Mobilo aplikāciju izstrāde

Vai šobrīd ir aktuāla mobilas aplikācijas izstrāde?

Interneta iespēju izmantošana telefonā jau kļuvusi par tikpat ierastu lietu kā mobilais tālrunis kā tāds. Arī sociālie mediji sarosās un izmantot aktīvo mobilo interneta lietotāju sabiedrību, radot arvien jaunas mobilās aplikācijas un transformējot sociālo portālu mājas lapas viedtālruņiem tīkamā formātā. Nu, jau 80% lielo sociālo mediju iekaro viedtālruņu "slidināmos" ekrānus.

Galvenā mobilo aplikāciju pievilcība slēpjas tajā, ka tās palīdz ieekonomēt laika patēriņu uz noteiktām lietām. Laiks taču mums visiem ir gaužām svarīgs resurss. Zemāk šajā rakstā vari aplūkot dažas populārākās mobilās aplikācijas, kuras uzskatāmi palīdz mums ietaupīt laiku un veltīt to, piemēram, pavasarīgo laika apstākļu baudīšanai.

 Facebook mobilā aplikācija

Facebook neaprobežojas tikai ar interneta pārņemšanu. Tagad arī braucot auto, pastaigājoties pa mežu vai vakariņojot kādā restorānā, iespējams savā Facebook profilā ievietot bildes, dažādus ierakstus, lai aprakstītie iespaidi par notikumu saglabātos sevišķi spilgti.

Draugiem.lv mobilā aplikācija

Arī Latvijas sociālais gigants Draugiem.lv, veiksmīgi integrējis savu saturu mobilajā telefonā. Skaties galerijas, seko draugu aktivitātēm, lasi ko visi spriež "Runā" sadaļā.

Hootsuite mobilā aplikācija

Ja tev ir neskaitāmi sociālo portālu profili un tu vēlies tos pietiekami normāli pārvaldīt, sociālo profilu pārvaldes aplikācija Hootsuite ir integrēta arī mobilajā telefonā. Tajā tu vari izpētīt, kādi ir jaunākie "twīti", Facebook ieraksti un redzēt, kuros sociālo mediju portālos tavs vārds ir pieminēt.

Evernote mobilā aplikācija

Līdzīgi kā Dropbox aplikācijā, arī Evernote iespējams glabāt failus, bet tam visam klāt nāk piezīmju pievienošana un atgādinājumi. Viss, lai tu varētu veidot sekmīgu darbu organizāciju. Viņu sauklis "Atceries visu, piefiksē visu, piekļūsti visur, atrodi visu ātri " - viņiem ir taisnība.

Savā telefonā mēs varam pārliecināties, ka mobīlo aplikāciju lietošana ir kļuvusi par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu - internetbanka, internetbankas paroles apstiprinājums, ēdiena pasūtīšanas aplikācijas, taxy izsaukšanas aplikācijas, iepazīšanās aplikācijas, biznesa rīku aplikācijas - un sarakstu varetu bezgalīgi turpināt.

Ja Tev ir kāda ideja mobīlajai aplikācijai, tad varam palīdzēt to realizēt! Mobilo aplikāciju izstrāde ir tas ar ko nodarbojamies.


Lasīt vairāk: Noderīgi interneta resursi

Rakstā izmantotais informācijas avots:  Mobilās aplikācijas


Aktuāla mobilo aplikāciju izstrāde? Jautā, mēs palīdzēsim!