Noderīgas mobilās aplikācijas

Nav iespējams atcerēties visu, ko esam lasījuši vai dzirdējuši. Tomēr bieži vien ir nepieciešams iegūt kādu specifisku informāciju pat tad, ja atrodaties brīvā dabā. Aplūko noderīgas mobilās aplikācijas, kuras tev noteikti noderēs ceļojot, apmeklējot festivālus vai kavējot siltās un patīkamās vasaras dienas.

First Aid by American Red Cross mobilā aplikācija

First Aid by Red Cross

First Aid by American Red Cross

"Sarkanā Krusta" pirmās palīdzības aplikācija ir lielisks un operatīvs palīgs, kad notikusi kāda nelaime. Aplikācijā iekļautas norādes, kā rīkoties vētras, plūdu un vulkāna izvirdumu laikā. Protams, dotas konkrētas pamācības, kā palīdzēt cilvēkam sirdstriekas, sasituma, lūzuma un citos gadījumos. Automātiski iepriekš ielādējošais saturs (preloades content) ļauj aplikāciju izmantot bez bezvadu interneta, ka ir nozīmīgi nelaimes gadījumos, kuri bieži vien notiek brīvā dabā. Aplikācija pieejama bez maksas gan Android, gn iOS lietotājiem.

 Stow mobilā aplikācija

Stow

Stow mobilā aplikācija

Stow ir noderīga bagāžas pakošanas aplikācija, kas sevišķi noderēs cilvēkiem, kuri bieži ceļo. Aplikācijā jau iestrādātas sagataves bieži izmantotiem ceļojuma galamērķiem, atbilstoši kuriem tiek sagatavots to lietu saraksts, kuras būtu vēlams iemest ceļa somā. Iespējams arī dalīties ar Stow ceļa somas satura sarakstu ar saviem ceļa biedriem, lai neiznāk, ka visi līdzi paņem telti, bet nevienam nav guļammaiss.

 Find My Friends mobilā aplikācija

Findmyfriends

Find My Friends

Kādā no vasaras festivāliem nav nekas nepatīkamāks, kā pazaudēt savus draugus lielajā cilvēku pūlī. Kā atkal satikties? Tādēļ nepieciešams izmantot "Find My Friends" aplikāciju visiem tiem, kuri vēlas vienmēr redzēt, kur draugs ir palicis. Šī aplikācija darbojas, kā izsekošanas ierīce, ļaujot kartē skaidri saredzēt draugu atrašanās vietu.

 Camera+ mobilā aplikācija

Cameraplus

Camera+ mobilā aplikācija

Iemūžini savas jaukākās vasaras atmiņas ar "Camera+". Šajā aplikācijā iespējams bildes apstrādāt ar dažādiem krāsas un efektu filtriem, piešķirot bildēm brīnišķīgu izskatu.

 Easy Battery Saver mobilā aplikācija

Batterysaver

Easy Battery Saver

Nav nekāds labums no iespēju bagātām aplikācijām, ja telefonam ļoti ātri beidzas baterija. Tādēļ talkā nāk "Easy Battery Saver", kurš kontrolē, vai pēc telefona izmantošanas esi atstājis ieslēgtu internetu, kā arī pieskaņo ekrāna spilgtumu, ņemot vērā baterijas stāvokli.

 Musyc izstrādātā mobilā aplikācija

Photo23

Musyc izstrādātā mobilā aplikācija

"Musyc" ir jautra muzikāla aplikācija, kura domāta iOS lietotājiem. Aplikācija būtībā pārvērš lietotāja pirkstu galus mūzikas instrumentos. Aplikācijā pieejami 64 instrumenti, kuri organizēti 16 grupās. Mūziku iespējams pašrocīgi komponēt veidojot zīmējumus uz viedtālruņa ekrāna.

Cerams, ka kāda no šīm aplikācijām būs noderīga arī tavā ikdienā.


Saistītie raksti:

Mobilās aplikācijas, kuras nevēlies palaist garām

Mobilās aplikācijas un mobilo aplikāciju izstrāde.

Infografika: Biznesa aplikācijas aizņemtiem uzņēmējiem 


Lasīt vairāk: Noderīgi interneta resursi

Rakstā izmantotie interneta avoti: 5 pirmās palīdzības aplikācijas

10 labākās vasaras festivālu aplikācijas

6 aplikācijas, kuras nevēlies palaist garām


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par Mājas lapu izstrāde? Jautā, mēs palīdzēsim!