Noderīgi web instrumenti

Mājas lapas dizaina izveides un tehnoloģiskās izstrādes jomā viss mainās ļoti strauji, tomēr profesionāļiem ir svarīgi vienmēr būt lietas kursā par jaunumiem web lietās. Internets piedāvā dažādus resursus un instrumentus, lai atvieglotu mājas lapas izstrādes procesu, bet ir jāzina, kur meklēt.

Šajā rakstā ir apkopoti pāris noderīgi instrumenti mājas lapas izstrādātājiem. Šie rīki visnotaļ atvieglos un padarīs dinamiskāku mājas lapas izveidi.

Emmet mājas lapas izstrādes rīks

8 Resources/Tools you should Try

Emmet ir gaužām stilīga un laika ietaupošs tekstu rediģēšanas spraudnis (plugin), kas padarīs web izstrādātāja dzīvi daudz vieglāku. Aplūko viņu mājas lapas video un uzzini vairāk.

GuideGuide web izveides instruments

8 Resources/Tools you should Try

GuideGuide tev palīdzēs ar programmas Photoshop laukuma režģiem (grids). Šis instruments pieejams bez maksas un palīdzēs tev radīt pikseļu precīzas kolonas, rindas, vidējos punktus un bāzes līnijas.

CodePen web izstrādes rīks

8 Resources/Tools you should Try

CodePen mājas lapā visas lietas grozās ap iedvesmu, izglītošanos un dalīšanos. Citiem vārdiem sakot, tā ir vieta, kur cilvēki var parādīt savas spējas web izstrādē un gūt citu cilvēku vērtējumu.

CodeVisually mājas lapas veidošanas rīks

8 Resources/Tools you should Try

Tā kā mājas lapas izstrādes sabiedrība pēdējo gadu laikā ir krietni vien palielinājusies, arvien ātrāk tiek izdomātas un izveidotas jaunas inovācijas - jauni palīgrīki, resursi vai risinājumi. CodeVisually ir kaut kas pielīdzināms bibliotēkai vai katalogam, kurā iespējams veidot atvērtā koda projektus.

Less Framework 4 web rīks

8 Resources/Tools you should Try

Less Framework ir CSS režģu sistēma, kura izveidota, lai varētu veidot adaptīvo (responsīvo) web dizainu. Tas ietver 4 web izklājumus (layouts) un 3 komplektus ar burtu šriftu sagatavēm.

Pictaculous web izstrādes rīks

8 Resources/Tools you should Try

Pictaculous rīku izstrādājuši MailChimp komanda. Pictaculous ir dažādu krāsu palešu ģenerators, kurā tu vari augšupielādēt attēlu un no tā tiek izveidota attiecīgo krāsu palete.

Dash web izstrādes rīks

8 Resources/Tools you should Try

Dash (priekš Mac datoriem) ir API dokumentēšanas pārlūks (API Documentation Browser) un kodu paraugu pārvaldītājs (Code Snippet Manager). Šis rīks ir ļoti noderīgs web attīstītājiem un tiem, kuri rūpīgi pārbauda mājas lapas dokumentāciju.

SEM komanda cer, ka kāds no šiem instrumentiem bija noderīgs, lai papildinātu tavas firmas mājas lapas funkcionalitāti vai vizuālo pievilcību.


Saistītie raksti:

Svaigākās web dizaina un tehnoloģiju iezīmes 2013

Noderīgi portāli dizaineriem

12 izpalīdzīgi instrumenti responsīva web dizaina izveidē


Lasīt vairāk: Mājas lapu izstrāde
Rakstā izmantotais informācijas avots: Noderīgi mājas lapas izstrādes instrumenti


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par mājas lapas izstrādes procesa norisi un instrumentiem? Jautā, mēs palīdzēsim!