portāli dizainerim

Katram īstam dizainerim ir svarīgi būt informētam par vizuālā dizaina jaunumiem, inovatīvajām idejām un noderīgiem instrumentiem.

Tomēr interneta tīmeklī atrodami neskaitāmi web un citu dizaineru portāli, kas par grūtāku padara vizuālā parauga vai Photoshop otas atrašanu. Jākoncentrējas nevis uz kvantitāti, bet kvalitāti. Tādēļ priekš vizuālās iedvesmas aplūko zemāk redzamos instrumentus, kuri atsevišķi vai dažādās kombinācijās palīdzēs radīt kādu pievilcīgu dizaina paraugu.

Saraksts sadalīts divās daļās - "Iedvesma" un "Instrumenti", lai sniegtu iespēju paķert kādu ideju no interneta vidē pieejamajiem darbiem, kā arī varētu izbaudīt noderīgu vizuālā dizaina radīšanas instrumentu varenās priekšrocības.

Iedvesmai

Vizuālo nišu pārlūks: Designspiration

7 Resources Every Designer Should Know

Šajā mājas lapā iespējams skatīt cauri dažādu kreatīvo nozaru sadaļas, piemēram, arhitektūra, fotogrāfija, glezniecība, ļaujot katram radošam cilvēkam ieslēgt savu vizuālo darbu ģenerēšanas mehānismu.

Mājas lapas dizains ir vienkāršs, pārskatām un informācijas pārbagāts, noformēts ar kvalitatīviem vizuālajiem materiāliem. Reģistrētie Designspiration portāla lietotāji var web lapā pievienot savus portfolio darbus, veidot dizaina kolekcijas un dalīties ar tām ar citiem mājas lapas apmeklētājiem.

Sašaurinājums noteiktai dizaina tēmai: Pattern Tap

7 Resources Every Designer Should Know

Tad, kad veido dizainu mājas lapai, ir svarīgi apzināties, kuras ir vēsturiskās un jaunās dizaina un tehnoloģiju tendences. Iekš Patern Tap pāršķirsti ļoti lielu skaitu ar apkopotajiem mājas lapu dizainiem, meklējot tos pēc noteiktām kategorijām - mājas lapas tipiem (404 lapas, reģistrēšanās web lapas), stiliem (tīrs dizains, skiču veida), vai arī meklēt pēc lietotāju birkām (Burtu šrifti, ikonas). Kategorijas vajadzīgā objekta atrašanu padara daudz vieglāku.

Papildus tam, vari apskatīt, kuri dizaina paraugi ir paši populārākie, iesaistīties diskusijās un izvēlēties savus mīļākos dizaina parauga attēlus.

Paspilgtini mājas lapas sastāvdaļas: UI Parade

7 Resources Every Designer Should Know

Gūstot iedvesmu no dažādu dizainu aplūkošanas, būtu vērtīgi aplūkot, kādi kreatīvi un mūsdienīgi risinājumi pieejami interneta vidē, lai padarītu mājas lapu daudz atraktīvāku. UI Parade ir perfekti piemērots šim uzdevumam. Šajā vietnē var aplūkot kādas svarīgas pogas, slēdži, meklēšanas lauki, utt. ir svaigākie dizaina piemēri mājas lapas dizaina izstrādē.

Instrumenti

Dalies un sadarbojies: Cage

7 Resources Every Designer Should Know

Šo platformu apmeklētāji ir iemīlējuši tās elegantā "interfeisa" un funkcionalitātes dēļ. Portāls Cage piedāvā iespēju dizaineru komandām dalīties, diskutēt un pielabot vizuālos dizaina projektus. Cage ir perfekti piemērots dizaina projektu vadībai. No citiem projektu vadības instrumentiem Cage atšķiras ar izteiktu uzmanības pievēršanu detaļām.

Platformā ērti pārlūkojamas pēdējās projekta aktivitātes, projekta izpildes statuss un pievienotie komentāri.

Visas bildes vienkopus: Shutterstock Lightbox

7 Resources Every Designer Should Know

Varbūt tev bieži vien ir gadījies bilžu bibliotēkās meklēt noteiktu attēlu, kuru jau kādreiz esi tur redzējis, bet lietojot atslēgas vārdus izdodas atrast pavisam citus vizuālos materiālus. Tādēļ lieto Shutterstock Lightbox funkciju, kurā iespējams saglabāt un kategorizēt attēlus, kurus, iespējams vēlēsies izmantot kādam vēlākam projektam. To viegli iespējams izdarīt ar e-pasta, Facebook vai Twitter kontu palīdzību.

Attīsti mājas lapas funkcionalitāti: Justinmind

7 Resources Every Designer Should Know

Justinmind instruments palīdz mājas lapas dizainam piešķirt lielāku interaktivitāti, līdzīgi kā viedtālruņu kustībām - slidināšanai, bakstīšanai, utt. Tāpat iespējams piešķirt objektiem interesantas darbības, kad tiem tuvojas peles kursors, iespējams pievienot arī "drag-and-drop" funkciju, piešķirt kustību navigācijas sadaļai utt.

Aplūko mājas lapu visos pārlūkos: BrowserShots

7 Resources Every Designer Should Know

Šis ir neticami vienkāršs un noderīgs instruments, kuru vari izmantot pat nereģistrējoties BrowserShots. Šajā portālā iespējams izvēlēties, kuros interneta pārlūkos vēlaties aplūkot savu jaunāko mājas lapas dizainu. Tad BrowserShots izveido ekrāna foto (Screenshot), kurā parāda, kāds izskatās dizains iekš Internet Explorer, Firefox vai Google Chrome.

Ceram, ka šie instrumenti tev noderēs, iedvesmojoties jauniem, izciliem un kreatīviem vizuālajiem projektiem.


 Lasīt vairāk: Web dizains

Rakstā izmantotais informācijas avots: 7 portāli, par kuriem būtu jāzina katram dizainerim


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par web dizaina rīkiem? Jautā, mēs palīdzēsim!