Elementi

Uzņēmuma mājas lapa, kura ir pievilcīga, bet ne funkcionāla, būtībā, ir nekam nederīga. Ir daudz svarīgāki mājas lapas elementi, kuri ir būtiskāki par vizuālo izskatu. Ja neviens nesapratīs, kā konkrēto mājas lapu ir jālieto, nebūs nozīmes, ka tā ir izdaiļota visās varavīksnes krāsās.

Lai uzrunātu un noturētu savas mērķauditorijas uzmanību, ņem vērā padomus un sastāvdaļas, ar kurām būvēt mājas lapas struktūru.

Laba mājas lapas navigācija

Palīdzi lapas apmeklētājam saprast, kur viņš atrodas. Sadaļu pogām ir jābūt labi saskatāmām, kā arī ir jābūt iespējai no jebkuras mājas lapas iekšlapas pārvietoties pa web lapu kopumā. Ļauj mājas lapas apmeklētājiem atrast to, ko viņi meklē.

Formulēta mājas lapas doma

Mājas lapas pastāvēšanas jēga bieži vien tiek definēta zem firmas logotipa vai saukļa. Formulētajai mājas lapas domai ir jānorāda lasītājam, kas ir šis uzņēmums un, ko tas dara.

Veido meklēšanas logu mājas lapā

Ja tavā mājas lapā ir ievietots liels apjoms ar informāciju, ir jādod iespēja lapas apmeklētājiem sameklēt noteiktu tematu vai rakstu lielajā rakstu kaudzē. Tas viņiem aizņems mazāk laika - neapgrūtini savu lasītāju.

Izvairies  no pārāk daudz Flash

Kustīgas jas lapas, protams, ir atmiņā paliekošākas, bet ne brīdī, kad mājas lapas kustīgie elementi sāk traucēt informācijas uztveršanai vai arī dators tos vienkārši nelasa. Lieto Flash elementus uzmanīgi, jo tie var arī padarīt mājas lapas ielādes ātrumu daudz lēnāku.mā

Izmanto vizuāli interesantus web dizaina elementus

Visiem patīk lūkoties uz labas kvalitātes attēliem, tomēr ne vienmēr ir nepieciešamība mājas lapas sākumlapu piepildīt ar maksimāli daudz fotogrāfijām, bildēm un efektiem. Labāk izvēlēties labāko, interesantāko, kvalitatīvāko un biznesa nozarei atbilstošāko attēlu, kas uzrunā tieši Jūsu mērķauditoriju.

Pievilcīgi, kodolīgi un viegli lasāmi mājas lapas teksti

Lai lasītājs saprastu, kad mājas lapas tekstā sākas jauna doma, jauns pakalpojums, utt., nodaliet kopīgo mājas lapas tekstu ar skaidri saredzamiem virsrakstiem. Tā mājas lapas teksts lasītājam kļūs pārredzamāks un draudzīgāks, kā arī informācija būs vieglāk uztverama.

Atvieglo mājas lapas ierakstu lasīšanu ar īstu tekstu apjomu, atbilstošiem attēliem, piemērotām rindiņu atstarpēm un viegli salasāmiem virsrakstiem.


 Lasīt vairāk: Web dizains

Izmantotais raksta avots: Nozīmīgas sastāvdaļas mājas lapas dizainā


Interesē web dizaina izstrāde? Jautā, mēs palīdzēsim!