WEB anatomija

Jebkurš uzņēmums grib perfektu un profesionāla izskata mājas lapu. Tomēr attīstoties dažādām programmatūrām, daudzi nolemj, ka efektīvi spēs ietaupīt līdzekļus, paši izstrādājot mājas lapu savam uzņēmumam. Internetā taču ir atrodami nesakaitāmi daudz pamācību raksti un video, kuros izskaidrots, kā veidot un programmēt web lapu. Bet vai zini visas vajadzīgās sastāvdaļas, lai spētu izveidot profesionāla izskata mājas lapu? Iespējams paruna "Ja vēlies kaut ko izdarīt, tad jādara pašam", nav attiecināma uz efektīvu uzņēmuma web lapas izveidi.

Piemēram, ārzemju pētījumos secināts, ka tikai 4,13% mājas lapas ir uzprogrammētas bez nevienas kļūdas. Taču lielāka problēma ir tā, ka tikai 40% apmeklētāju spēj atrast nepieciečamo informāciju konkrēta uzņēmuma web lapā. Var jau būt, ka tā ir pašu apmeklētāju vaina, bet, vai tomēr nav jādomā par to, ka paštaisītās mājas lapas izstrādē un dizainā ieviesusies kāda kļūda.

web mājas lapu izstrāde

Kā tev šķiet, vai mājas lapas izstrāde nebūs pārāk laikietilpīgs process kādam, kurš web lapu izstrādē nav speciālists? Vai uzņēmuma mājas lapas izstrādes vietā, izdevīgāk nebūtu veikt citas biznesa veicinošas aktivitātes?

Aplūko, par cik daudz elementiem ir jāpiedomā, lai gala rezultātā radītu izcilu mājas lapu.

The Anatomy of a Perfect Website Infographic

Infografika par mājas lapu izstrādi. 

Cerams, ka šī infografika tev palīdzēja saprast to, kādai ir jābūt kvalitatīvi izstrādātai mājas lapai.


Lasīt vairāk: Mājas lapu izstrāde


Radušies papildus jautājumi? Vēlies izstrādāt mājas lapu, kas piesaistīs jaunus klientus? Jautā, mēs palīdzēsim!