Pinterest mazajam biznesam

Līdz šim brīdim tu droši vien esi kaut ko nebūt dzirdējis par sociālo mediju portālu Pinterest. Tā ir sociālo mediju platforma, kura sastāv no "virtuāliem dēļiem" (pinboards). Pinterest sniedz iespēju tā lietotājiem klejot pa interneta klajumiem un "piespraust" (pin it!) uzmanību piesaistošas fotogrāfijas, infografikas vai Mājas lapu izstrāde pie kāda no saviem "virtuālajiem dēļiem", ļaujot tos aplūkot citiem interesentiem.

Kādas ir sociālo mediju platformas priekšrocības?

Pinterest platformai ir vairākas priekšrocības, kuras var būt noderīgas popularizējot savu uzņēmumu. Pinterest veicina uzņēmuma atpazīstamību, palīdz veidot komunikāciju ar klientiem un piesaista vairāk apmeklētājus uzņēmuma mājas lapai. Tavam uzņēmumam noteikti ir dažādi materiāli - fotogrāfijas, brošūras, apraksti, kuri varētu interesēt tavu mērķauditoriju. Kādēļ gan ar tiem nepadalīties vieglā un pārredzamā veidā?

Aplūko infografiku, kā mazie uzņēmēji var veiksmīgi pielietot Pinterest, lai veicinātu savu atpazīstamību.

Pinterest: infografika.

Sociālā medija Pinterest izmantošana komunikācijā

Lai labāk izprastu, vai Pinterest ir tavam uzņēmumam piemērotākais sociālais medijs, izproti, vai ar šo sociālo mediju instrumentu tu spēsi sasniegt savu mērķauditoriju.

Aplūko datus par Pinterest lietotāju īpatnībām un izproti, vai Pinterest būtu labs palīgs, veidojot komunikāciju ar saviem klientiem.

Sociālais medijs Pinterest un mārketinga komunikācija.

Kādēļ tavam biznesam izmantot sociālo mediju Pinterest?

Tev vēl ir šaubas, vai Pinterest būs noderīgs Mājas lapu izstrāde? Izpildi testu par to, vai konkrēti šī sociālo mediju vietne palīdzēs saistīt tava uzņēmuma mērķauditorijas uzmanību.

Sociālā medija izmantošana biznesam.

Cerams, ka šī informācija Tev palīdzēja pieņemt lēmumu par Pinterest izmantošanu mārketingā.


Lasīt vairāk: Sociālie mediji

 Izmantotie informācijas avoti: Pinterest mazajam biznesam

Kā lietotāji mijiedarbojasar Pinterest?

Vai tavam biznesam vajadzētu izmantot Pinterest?


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par Mājas lapu izstrāde sociālo mediju mārketingā? Jautā, mēs palīdzēsim!