Iespējams jau esi dzirdējis kaut ko par SEO. Tu esi pārliecinājies par to, ka SEO ir lielisks mārketinga instruments. Tu uzskati, ka tas ir ļoti spēcīgs rīks. Šajā bloga rakstā nedaudz par to, kādēļ SEO optimizācija Google meklētājprogrammās ir svarīga.

SEO google ir viens no mārketinga mix elementiem

SEO ir viens no efektīvākajiem instrumentiem brīžos, kad ir nepieciešams piesaistīt jaunus potenciālos klientus tieši no meklētājprogrammām. Tavs potenciālais klients ievada google atslēgas vārdu pēc kura meklē to pakalpojumu ko tu piedāvā vai to produkta nosaukumu ko tu tirgo, nospiež meklēt un jautājums - vai tava uzņēmuma lapa parādīsies vismaz top 10 rezultātos. Kā liecina statistika pārējie rezultāti ārpus top 10 praktiski nesaņem apmeklējumu.

seo optimizācija

Tomēr, SEO nevar aizstāt citus mārketinga elementus.  Tikai kombinācijā ar citiem mārketinga elementiem tas var stiprināt zīmola atpazīstamību un uzņēmuma konkurētspēju.

Attēlu rezultāti vaicājumam “marketing mix”

Mārketinga mix elementi.

SEO google optimizācija atmaksājas!

Neviena cita mārketinga elementa cena nav tik atkarīga no izvēlētā pakalpojumu sniedzēja profesionalitātes un spējas sasniegt noteiktu rezultātu. Dažādu uzņēmumu piedāvājumu salīdzināšana dod iespēju izvēlēties kvalitatīvāko pakalpojumu. Atcerieties, ka SEO nav izmaksas, tas ir ieguldījums Jūsu uzņēmuma turpmākajā attīstībā.

SEO google optimizācija rada uzticamību

SEO dod iespēju stiprināt un pilnveidot uzņēmuma zīmolu, ka arī paaugstināt zīmola atpazīstamību. Galvenais SEO optimizācijas mērķis ir panākt to, lai ievadot kādu noteiktu frāzi vai meklēšanas vaicājumu, Jūsu uzņēmuma mājas lapa parādītos TOP pozīcijās. Cilvēks uzticas tiem, kas top augšgalā.

google optimizācija

Zīmola atpazīstamības modelis.

Secinājums par SEO jeb google optimizāciju

Cerams, ka šie iemesli, kas raksturoja to, kādēļ pielāgot SEO Google optimizācija meklētājprogrammai pārliecināja tevi par sagaidāmajiem ieguvumiem pēc SEO stratēģijas izveides un realizēšanas. Integrēta SEO stratēģija dos iespēju veicināt straujāku biznesa izaugsmi un zīmola atpazīstamību. Viens nosacījums, kuru iesakām atcerēties: ja Jūs vēlaties sasniegt profesionālu SEO rezultātu, noalgojiet SEO profesionāli. Pēc tam piedāvājiet viņiem budžetu, kura ietvaros ir jāsasniedz izcils rezultāts.


Nepieciešama google optimizācija? Laipni aicināti sazināties ar mūsu speciālistiem.