SEO_tests

Ja internetā vēlies sasniegt labus rezultātus uzņēmuma prezentēšanā un jaunu klientu piesaistē, tavai mājas lapai ir jānokārto vairāki "testi", lai tā būtu gatava iziet uz globālā tīmekļa skatuves. Māja lapai jābūt veidotai pēc saprotama un moderna web dizaina paraugiem, tai jāspēj pielāgoties jebkurai interneta lietošanas ierīcei, kā arī mājas lapas informācijai un saturam jābūt labi pārdomātam un viegli uztveramam.

Taču pats galvenais - mājas lapai ir jābūt viegli atrodamai interneta meklētājos (SEO), savādāk no iepriekšminētajām pūlēm nebūs nekādās jēgas. Ja mājas lapu nebūs iespējams atrast, kurš gan to ieraudzīs?

Tādēļ ir īpaši svarīgi uzņēmuma mājas lapai "nokārtot" SEO testu. Zemāk aplūko noderīgu informāciju un pieturas punktus, pie kuriem ir svarīgi pieturēties, lai tik tiešām mājas lapa tiktu optimizēta ar vislielāko jaudu.

Infografika: SEO audita process

Mājas lapas pārbaude pēc šiem SEO testa punktiem tev aizņems aptuveni 20 minūtes. Pārbaudes laikā neaizmirsti pierakstīt visas problēmas, ar ko saskaras tava mājas lapa, lai skaidrāk atcerētos, kas web vietnē būtu jāuzlabo. Vai tas būtu atslēgas vārdiem bagātāks saturs, saprotama navigācija, skaidri sadaļu nosaukumi, attiecīgām birkām definēti bloga raksti, pareizu hipersaišu veidošana, utt..

20-Minutes or Less SEO Audit Checklist

Infografika: SEO audits Tavai mājas lapai.

Cerams, ka šie padomi palīdzēja Tev saprast gan SEO nozīmību mājas lapas efektivitātes paaugstināšanā  un jaunu klientu piesaistē, gan to, kā pareizi novērtēt mājas lapas SEO.


Saistītie raksti:

SEO - esi atrodams internetā!

Infografika: Cik laika nepieciešams mājas lapas optimizācijai?

Infografika: Kļūsti redzams internetā ar SEO!Lasīt vairāk:
SEO

Rakstā izmantotais informācijas avots: SEO audita pieturpunkti


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par mājas lapas SEO novērtēšanai paredzēto auditu? Jautā, mēs palīdzēsim!