Sociālie mediji

Šis jautājums ir aktuāls visiem, kam jau ir sava mājas lapai, vai tikai plānojiet tādu izveidot. Plaši tiek diskutēts par sociāliem medijiem, to popularitāti un aktualitāti. Kas tad ir sociālais medijs un kā tas var palīdzēt Jūsu biznesam vairot atpazīstamību?

Sociālie mediji definīcija

Sociālais mēdijs ir medijs, kur tiekas dažādas sabiedrības grupas, lai veidotu komunikāciju savā starpā, diskutētu par aktuāliem jautājumiem vai dalītos savā pieredzē, informētu citus par dažādām aktualitātēm, katram medija lietotājam ir pašam iespēja radīt saturu utt. Kā viens no galvenajiem Latvijas sociālajiem medijiem ir draugiem.lv, pasaulē lielākie - twitter.com, Facebook.com, youtube.com, http://www.linkedin.com/ u.c.

Ikvienā no šiem resursiem Jūs variet veidot savu saturu, kas ir tendēts uz Jūsu mērķauditoriju un izplatīt to caur šiem medijiem. Tas ir lielisks veids kā parādīt savas zināšanas konkrētā Jūs darbības sfērā, sniegt padomus un veidot attiecības ar Jūsu potenciālajiem klientiem. Ja caur sociālajiem medijiem būsiet ieguvuši profesionāļa reputāciju, Jūs būsiet sasnieguši vienu no sociālā mediju mārketinga mērķiem. Produkta vai pakalpojuma tieša pārdošana visticamāk vainagosies ar minimāliem panākumiem, jādara viss, lai pats klients izvēlas Jūs. Regulāra satura veidošana, kas ir Jūsu mērķauditorijai ir saistošs, saturs, caur kuru var iegūt jaunas zināšanas un iegūt jaunu pieredzi.

Padomi sociālo mediju veiksmīgai izmantošanai

Galvenie priekšnosacījumi, lai sociālais medijs strādā Jūsu biznesa labā:

1) Regulāra informācijas atjaunošana;

2) Saturs tiek veidots kā ieteikumi, padomi, jaunumi un nozares aktualitātes, ekspertu viedokļi;

3) Nenotiek aktīva produkta tirdzniecība, bet gan vairāk, lai tiek runāts par ieguvumiem, nevis produkta īpašībām;


  Lasīt vairāk: Sociālie mediji


Radušies papildus jautājumi par web dizaina izveidi? Vēlies uzzināt vairāk par mājas lapas nozīmi sociālo mediju komunikācijā? Jautā, mēs palīdzēsim!