Video market

Vai tavs uzņēmums popularizē sevi un savu produkciju ar video mārketinga palīdzību? Vai esat domājis iemūžināt produktu un pakalpojumu aprakstus video formātā? Varbūt tev rodas jautājums - kā uzsākt veidot video? Zemāk vari apskatīt pāris padomus, kā vispār uzsākt video veidošanu, lai popularizētu savu zīmolu interneta vidē, kā arī piesaistītu apmeklētājus savas firmas mājas lapai.

Pārbaudi, vai video izveide ir priekš tevis

Pats pirmais, un svarīgākais solis ir saprast, vai video veidošana ir domāta tavam uzņēmumam. Kā gan to vislabāk saprast? Vienkārši pamēģinot! Galvenais, lai ir noteikta tēma, par kuru runāsiet, pētīsiet un parādīsiet, kā arī attiecīgās prasmes video pēc tam ievietot interneta vidē. Metiet kautrību pie malas!

Izmanto citu stāstus, ja esi kautrīgs

Ja uzņēmumā neatrodas neviens drosminieks, kurš būtu gatavs nostāties kameras priekšā un pārliecinoši stāstīt par firmas produkciju, tad pastāv arī citas opcijas. Liec kādu stāstu pastāstīt citiem - intervē savus klientus, gājējus uz ielas, vai nolasi sagatavotu tekstu dažādu bilžu montāžas pavadībā.

Piemēram, Google Search Stories ir iespējams aplūkot labākos cilvēku stāstus par dažādām tēmām, tu vari piekopt šāda veida video stāstīšanas metodi.

Skaidra video ideja

Pirms radi video, izplāno, par ko vēlēsies veidot video - kāda būs video stāstu doma? Kas būtu jāparāda auditorijai? Kas viņiem būtu noderīgi, bet tai pašā laikā būtu iespējams parādīt arī uzņēmuma pievilcīgos aspektus? Pozicionējot video galveno ideju un uzrunas formu, būs iespējams saprast, kāda veida video ir domāti tavam uzņēmumam - video pamācības, recenzijas, produktu apskati, intervijas, informatīvas īsfilmas, utt.

Atrodi sava uzņēmuma "video seju"

Atrodi savā uzņēmumā kādu, kuru kamera mīl. Iespējams, ne vienmēr uzņēmuma mārketinga speciālists spēs pārliecināt auditoriju caur video, tādēļ nepieciešams atrast prezentējošo personu, kura caur vide varēs apburt tūkstošus. Atrodiet, kādu, kurš iedveš smaidu auditorijā un liek tiem justies labi.

Video regularitāte un apjoms

Lai video veidošanai būtu vērojami panākumi, to radīšanai ir jābūt regulārai. Atkārtoti video rada Jūsu uzņēmuma atpazīstamību interneta vidē. Cilvēki pieradīs pie regularitātes un noteikti sāks apmeklēt Jūsu uzņēmuma mājas lapu vai sociālos video profilus katru reizi, kad tajā tiks ievietots jauns video.

Protams, nebūtu jānogurdina sava auditorija - centies veidot īsus, vidēji 2-3 minūšu garus, video, kuros koncentrēti un vizuāli krāšņi viss ir pastāstīts.

Tie ir tikai pāris padomi, kā vispār sākt domāt par video veidošanu, lai popularizētu savu uzņēmumu un firmas mājas lapu. Galvenais esi atklāts un dabisks un auditorijai radīsies interese par tavu uzņēmumu.


Lasīt vairāk: Video


Izmantotais raksta avots: Padomi, kas padara video mārketingu vieglāku


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par mājas lapas nozīmi video mārketinga stratēģijā? Jautā, mēs palīdzēsim!