video marketing

Visi skatās video. Labi, iespējams ne jau katrs cilvēks internetā to dara, bet ļoti liela daļa gan. Video skatīšanās internetā ir ērts, patīkams un individuāli kontrolējams veids, kā ātri un sev izvēlētā laikā uztvert informāciju - gan ziņas, gan sporta pārraides, gan seriālus un cita veida video materiālus. Kādēļ gan uzņēmumiem neizmantot iespēju parādīt sevi un savu firmu caur video, ja jau tā padarīšana ir tik populāra? Trūkst pierādījumu, ka video patiešām var strādāt uzņēmuma atpazīstamības veidošanas labā?

Aplūko šos pārliecinošos faktus un iespējams tu izlemsi par labu video.

Fakti par video

1. Ārzemju pētījumi liecina, ka patērētāji mēnesī pavada vidēji 873 minūtes skatoties video klipus. No 5,1 miljards video sesijām, 1,9 miljardi video sesiju tika atskaņotas caur Google interneta vietnēm, tai skaitā Youtube. Vidēji viens interneta lietotājs pavada 4,6 stundas mēnesī skatoties video (2010. gads).

2. Youtube mājas lapa piesaista vidēji 100 miljons unikālo apmeklētāju dienā, kopumā dienā atskaņojot 6 miljards video.

3. 68% no 50 interneta komersantiem ievieto video savās mājas lapās.

4. Pēc video noskatīšanās, aptuveni 46% lietotāju veic kādu no šīm darbībām: aplūko video redzētās kompānijas mājas lapu, sameklē papildus informāciju par video piedāvājumu vai uzņēmumu, vai arī iegādājas video redzēto produktu.

5. Iespēja, ka mājas lapas apmeklētājs kļūs par uzņēmuma klientu ir sešas reizes lielāka, ja mājas lapā iespējams noskatīties video.

6. Pētījumi rāda, ka tikai 20% apmeklētāji izlasīs web lapas tekstu, kamēr veseli 80% drīzāk noskatīties sagatavoto saturu video formātā.

7. Tāpat arī pastāv par 50% lielāka iespēja, ka video parādīsies augstākās Google meklētāja augstākajās pozīcijās.

8. Ja mājas lapā nav ievietots video, visticamāk lapa neparādīsies pirmajā Google meklētāja skatā.

9. Ja mājas lapā ir ievietots video, apmeklētāji tajā pavada līdz pat 2 minūtēm vairāk laika, nekā web lapās, kurās video nav ievietots.

Video mārketinga sniegtās priekšrocības tavam biznesam:

1. Video piesaista lielāku auditorijas loku tavai mājas lapai
2. Video veido un stiprina klientu uzticību uzņēmumam
3. Ar video daudz vieglāk un skaidrāk iespējams nodot ziņojumu
4. Ar video īsā laikā iespējams izstāstīt un parādīt liela apjoma informāciju
5. Ar video iespējams izcelt savu uzņēmumu konkurentu vidū

Varbūt arī tavam uzņēmumam ir interese parādīt savas labās puses ar video palīdzību. Aplūko SEM komandas video veikumus un varbūt tev radīsies iedvesma pievienot savas firmas mājas lapai profesionalitātes acīmredzamu iezīmi - firmas video.


 Lasīt vairāk: Video


Rakstā izmantotie informācijas avoti:

Kāds zīmolam labums no video?

Gaisma, kamera un klienti - infografika


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par mājas lapas nozīmi video mārketinga stratēģijā? Jautā, mēs palīdzēsim!