Mājas lapas fons

Mājas lapas fons vienmēr ir bijusi viena no galvenajām web dizaina sastāvdaļām. Esot atbildīgam par web dizainu un satura ievietošanu, mājas lapas fons dod plašas iespējas radīt kontrastu un dinamiskumu starp šīm abām parādībām.

Mājas lapas dizaina pamatelements: fons

Mājas lapas fons var parādīties vairākas formās - kā apbrīnojama fotogrāfija, neparasta ilustrācija, māksliniecisks zīmējums, vienkārša tekstūra vai pat video. Tomēr reizēm spēcīgu vizuālo efektu spēj radīt arī vienkrāsains mājas lapas fons.

Vienkrāsains mājas lapas fons ir ideāli piemērots tādiem uzņēmējiem, kuri savā interneta vietnē vairāk uzmanības vēlas pievērst sīkām detaļām un radīt interaktīvu web vietni. Iespējams varētu likties, ka vienkrāsaini web foni nespēs piesaistīt lasītāju uzmanību, tomēr šāds apgalvojums var būt ļoti ačgārns. Vienkrāsainais fons mājas lapā ļauj izcelties citām detaļām.

Vienkrāsaina mājas lapas fona mērķis ir:

1) Veidot pamanāmāku tekstu;

2) Izcelt priekšplāna elementus;

3) Radīt kārtīgu un akurātu vidi;

4) Nodrošināt balansu starp mājas lapas elementiem;

5) Atdzīvināt minimālo stilu;

6) Nodalīt dažādas mājas lapas sadaļas.

Vienkrāsaina fona mājas lapas

Aplūko vienkrāsaina fona mājas lapas dizaina piemērus un pārliecinies, ka arī vienkāršais un vienkrāsainas var būt piesaistošs un interesants.

Bond Cars

Apskatīt mājas lapu 

Ninesvis

Apskatīt mājas lapu

Cerams, ka šie mājas lapas foni iedvesmoja arī Tevi jauna web dizaina izveidei.


Saistītie raksti:

Krāsu tendences web dizainā

Iedvesmojoši mājas lapas dizaina piemēri

Lielās bildes web dizainā


 Lasīt vairāk: Web dizains

Rakstā izmantotais informācijas avots: Vienkrāsaini foni mājas lapu izstrādē


Radušies papildus jautājumi? Vēlies uzzināt vairāk par vienkrāsainu fonu mājas lapas dizaina izstrādē? Jautā, mēs palīdzēsim!