Designing web

Mājas lapas dizains nav tikai web izskats ar krāsainām bildītēm. Nepieciešams pieturēties pie noteiktiem mājas lapas dizaina izstrādes likumiem, lai tā ne tikai labi izskatītos, bet arī piesaistītu izvēlēto mērķauditorijas uzmanību. Protams, ātrākais un vieglākais veids ir iegādāties mājas lapas sagataves jeb "templeitus", bet vai tas tiešām liecinās par uzņēmumu spēju būt savā jomā labākajiem? Uzņēmuma mājas lapa ir kas vairāk par interneta vietni, tas ir izziņas platforma, komunicēšanas instruments un uzņēmuma identitātes zīme.

Lai radītu perfektu un profesionāla izskata mājas lapu nepieciešams pieturēties pie šiem Efefektīva web dizaina principiem:

Piesaisti uzmanību mājas lapai

Dizainā ir jāatceras veidot skaidru, bet vizuāli pievilcīgu izkārtojumu. Nepieciešams izstrādāt pārdomātu sadaļu navigāciju, ar skaidri definētiem, bet interesantiem nosaukumiem, tai pašā laikā liekot lasītāju acīm pārsteigumā iemirdzēties no tik neparasti krāšņa web dizaina.

Atstarpes tekstā un brīvie laukumi mājas lapā

Laba daudz nevajag! Tieši tas pats attiecas uz mājas lapas tekstiem un vizuālajiem elementiem. Atvieglo lasītājiem uztvert domu, ko vēlies izteikt caur savas mājas lapas tekstiem. Veido atstarpes web lapas ierakstos, lai teksts būtu pārskatāmāks. Tukšas vietas mājas lapā ne vienmēr ir jāaizpilda. veido arī tukšus laukumus starp tekstiem un grafiskajiem elementiem, lai neradītu saspiestības efektu.

Mājas lapas elementiem savā starpā ir "jādraudzējas", nevis jādrūzmējas.

Burtu šrifts (fonts) mājas lapas tekstos

Burtu fonts ir būtiska mājas lapas dizaina sastāvdaļa, kas veido gan kopējo mājas lapas izskatu un noskaņu, kā arī pasniedz tekstuālo informāciju interneta vietnes apmeklētājam. katrs fonts "izstāsta" citu stāstu. Tādēļ ir svarīgi saprast, kādu stāstu vēlas izstāstīt mājas lapas īpašnieks.

Protams, jāatceras arī par piemērotu burtu izmēru, lai teksts ir salasāms un nesagādā grūtības skaidri uztvert mājas lapā pateikto domu.

Grafiskie elementi mājas lapas dizainā

Galvenais ir atcerēties izmantot pareizos failus mājas lapas dizainā, lai tie nolasītos visiem interneta lietotājiem. Piemērotākie formāti būtu .JPG, .GIF failu formāti. Jāņem vērā, ka pārāk daudz grafisko elementu ievietošana mājas lapā, var palēnināt tās ielādes laiku, tādā veidā aizbaidot nepacietīgākos web vides lietotājus.

SEO - un tava mājas lapa kļūst redzama

Mūsdienās, lai internetā kaut ko atrastu, cilvēki vairs nepieraksta mājas lapas adreses uz papīra lapiņām. Viņi paļaujas uz interneta meklētāju labvēlību. Izmanto visas iespējas un stratēģijas, lai uzlabotu savas pozīcijas lielākajos interneta meklētājos. Pielieto SEO un padari sava uzņēmuma mājas lapu redzamu. izmanto atslēgas vārdus, kā arī radi un atjauno saturu savā mājas lapā.

Mājas lapa kā zīmola atšķirības zīme

Tikai atšķirības mūs padara unikālus. Veido mājas lapu, kas būs interesanta un aizraujoša un izcels tavu uzņēmumu konkurentu vidū. Radi neparastus video, grafiskos elementus vai kreatīvus tekstus, kas liek pārsteigumā lasītājam izlēkt no kurpēm. Viss neparastais ir redzamāks par pelēko vienkāršību.

Interneta pārlūkiem draudzīga mājas lapa

Mēs visi nefanojam par Google Chrome, daži pieturas pie pārbaudītām vērtībām, piemēram Internet Explorer. Izstrādā mājas lapu tā, lai to spētu nolasīt jebkura interneta pārlūkprogramma.

Notestē pirms publicē mājas lapu

Vienmēr ir svarīgi radīt labu pirmo iespaidu. Tieši tādēļ ir jāpārbauda savas mājas lapas funkcionalitāte pirms tās publicēšanas, jo nelielas tehniskas ķibelītes un nepilnības var gaužām sabojāt iespaidu par konkrēto mājas lapu. Un diez vai apmeklētājs tādā lapā vairs iegriezīsies, pat ja pēc pāris dienām šīs lapas nebūšanas tiks novērsts - pirmais iespaids tomēr būs sabojāts.

Sekojot šiem efektīva web dizaina izstrādes principiem, tev un tavam uzņēmumam izdosies izstrādāt sekmīgu mājas lapu jaunu klientu piesaistei.


 Lasīt vairāk: Web dizains

Rakstā izmantotais avots: Efektīvi web dizaina izstrādes principi


Interesē efektīva web dizaina izstrāde? Jautā, mēs palīdzēsim!