Internets ir pārsātināts ar informāciju. Mūsdienās vairs nepietiek ar to, ka potenciālie klienti apmeklēs jūsu uzņēmuma mājas lapu. Jums ir jāpanāk tas, lai potenciālie klienti mājas lapu apmeklētu atkārtoti. Šajā bloga rakstā esam apkopojuši padomus, kas noderēs mājas lapas satura veidošanā. 

Satura veidošana - tikai nepieciešamais lapas garums

Mājas lapas saturs būtiski atšķiras no drukātā satura. Jums ir jāspēj noteikt robeža starp pārlieku lielu detalizācju un to satura apjomu, kas ir nepieciešams mājas lapas apmeklētājiem. Jūsu uzdevums ir izveidot tādu web saturu, kurā ir iespējams ātri atrast svarīgāko informāciju vai pamatlietas.

Attēlu rezultāti vaicājumam “content types”

Satura veidošana - web satura veidi un veidošanas rīki. 

Satura veidošana - izvairieties no kļūdām

Bieži vien mājas lapas saturs tiek veidots nekvalitatīvs. "Ka" vietā tiek izmantots "kad" u.c. Mājas lapas apmeklētāji par mājas lapas kvalitāti spriež pēc web satura kvalitātes. Vai jūs vēlaties to, lai jūsu potenciālie klienti labotu web satura kļūdas?

Satura veidošana - linkiem ir jādarbojas

Linki, kas nedarbojas ir viens no drošākajiem signāliem, kas apliecina to, ka mājas lapā ietvertā informācija netiek regulāri atjaunota. Padomājiet, vai jūs apmeklētu interneta veikalu, kurā informācija nav atjaunota kopš 2005.gada? regulāri pārbaudiet, vai hiperlinki darbojas, bet tos, kas nedarbojas nekavējoties labojiet.

Satura veidošana - izvairieties no "klikšķiniet šeit"

Izvairieties no frāzes "klikšķiniet šeit" iekļaušanas Mājas lapu izstrāde. Kādēļ? Šī linka iekļaušana pamatteksta nozīmē to, ka jums būs jāskaidro mājas lapas apmeklētajam, kur viņš nokļūs (piemēram, kontaktforma) un, ko atradīs (piemēram, kupons).

Attēlu rezultāti vaicājumam “click here example”

Satura veidošana - "klikšķini šeit" piemērs. 

Satura veidošana  - secinājums

Mājas lapas saturs ir kļuvis par vienu no svarīgākajām uzņēmuma vizītkartēm interneta vidē. Nepārdomāts, nekvalitatīvs, neatbilstošs web saturs liks klientiem aplūkot jūsu konkurentu Mājas lapu izstrāde. Vai jūs to vēlaties?


Lasīt vairāk: mājas lapas teksti


Rakstā izmantotais informācijas avots: padomi lieliska web satura izstrādei


Saistītie raksti:

Septiņas “Apple” pamācības, radot pārliecinošu web saturu

Kā rakstīt saistošus mājas lapas tekstus?

Tuvojies saviem klientiem, raksti blogu!

Ieteikumi mājas lapas izstrādei -  efektīva "Par mums" sadaļa.

Uzņēmuma bloga veidošana - idejas un ieteikumi


Interesē mājas lapas satura veidošana? Jautā, mēs palīdzēsim!